ua en ru

Весняний "Вечірній Квартал" завтра на 1+1: Зеленський з охороною на сцені, допит MARUV і новий актор студії

Весняний "Вечірній Квартал" завтра на 1+1: Зеленський з охороною на сцені, допит MARUV і новий актор студії Володимир Зеленський

Зеленський взяв участь у зйомках нового "Вечірнього Кварталу"

Володимир Зеленський і актори студії "Квартал 95" взяли участь у зйомках нових програм "Вечірнього Кварталу", які пройшли в столичному Палаці "Україна".

Традиційно, квитки на концерт розкупили вмить і в залі був аншлаг. До речі, Зеленський в політичних номерах-пародіях участі вже не брав - не дозволяє статус кандидата в президенти України.

"Нарешті я дочекався цього моменту і тепер можу оголосити: "Ласкаво просимо в наш "Вечірній Квартал", - радісно взяв ініціативу в свої руки Євген Кошовий, даючи зрозуміти, що лідером колективу тепер може стати він.

Правда, сам Зеленський не поспішав оголошувати свого наступника і просив своїх колег не списувати його з рахунків.

"Зачекайте, я ж ще не виграв...", - сказав Зеленський.

На що знову-таки Кошовий зазначив: "Вова, ой, я тебе прошу...То ти ще не йдеш, то ти ще не виграв...".

А під час виконання пісні проекту "Каждый вечер вечер наступает вдруг…" Володимир теж, як зазвичай, пустився в танок, правда, вже разом з двома "охоронцями", які тримали перед ним... куленепробивне скло. Але теж танцювали. Взагалі, посилена охорона Зеленського кілька разів ставала мішенню для гумористів в цей вечір. І в кулуарах "Кварталу" автори жартують приблизно так: "З кожним днем в нашому офісі все більше нових людей. Чи так стрімко розвивається наша компанія, чи у Зеленського все більше охорони".

Весняний "Вечірній Квартал" завтра на 1+1: Зеленський з охороною на сцені, допит MARUV і новий актор студії

"Вечірній Квартал" вийде на "1+1"

"Цей концерт дався нам важко. Знаєте, складно писати, коли тебе пишуть", - з цих слів розпочав свій традиційний монолог Зеленський, натякаючи на недавній скандал з "прослушкою", і відразу попередив, що ніякої агітації на концерті не буде.

Тем, на які жартували хлопці, було предосить. Наприклад, була пародія на Андрія Парубія, який живе в "розумному будинку" з голосовим управлінням, скетч про сім'ю, де дружина - футбольний суддя, і номер, де не прийнято за столом обговорювати тему політики. До речі, в останньому взяв участь зірка "Ліги сміху", кращий актор минулого сезону Володимир Мартинець (капітан команди "Стадіон "Діброва").

"Зустрічайте нового мешканця "Кварталу", - оголосили його актори студії, правда, ще не зрозуміло, чи увійде він до складу колективу на постійній основі, або ж стане запрошеним актором лише на зйомках.

Традиційно взяли участь у програмі та популярні зірки. Вперше після скандалу, пов'язаного з Нацотбором на Євробачення, в телевізійному шоу з'явилася співачка MARUV. Вона не тільки виконала свою пісню "Bang!", але і сама взяла участь у скетчі разом з акторами.

"А давайте з вами якісь конкурси пограємо?" - запропонував співачці Степан Казанін.

"Ви знаєте, я вже в конкурсах участі не беру", - відразу відрізала дівчина.

"Боїтеся програти?" - не вгамовувався актор.

"Боюся виграти", - підсумувала MARUV.

Весняний "Вечірній Квартал" завтра на 1+1: Зеленський з охороною на сцені, допит MARUV і новий актор студії

"Вечірній Квартал" вийде на "1+1"

Крім неї, з сольними номерами у шоу виступили Ірина Білик, Джамала, TAYANNA і Артем Пивоваров. Також вперше за всю історію проекту на сцені показали частина балетної постановки у виконанні Катерини Кухар і Олександра Стоянова. А ще вийшов яскравим номер-пародія на проект "В гостях у Гордона", в якому ведучий у виконанні Євгена Кошового сам брав у себе ж інтерв'ю. Цікаво, що його співрозмовником був реальний Дмитро Гордон.

"Вечірній Квартал" вийде на "1+1"

Побачити першу частину телевізійної версії концерту можна буде вже в цю суботу - 16 березня о 21:40 в ефірі каналу "1+1".

А перед цим покажуть унікальний спецпроект, підготовлений до 15-річчя студії "Квартал 95" - документальний фільм "Квартал твоєї мрії". Секрет багаторічної дружби, життєві історії з "перших вуст", подорожні нотатки з гастрольного туру, волонтерська діяльність, ексклюзивні інтерв'ю з артистами та їх батьками, невідомі раніше факти про студії "Квартал 95", а також погляд у майбутнє компанії - все це глядачі побачать у новому документальному фільмі каналі "1+1" завтра, 16 березня, о 20:25.

Раніше ми писали про те, що дочка Олени Кравець похвалилася відпочинком у Відні.