ua en ru

Можливо, я вже: Козловський зробив гучну заяву

Можливо, я вже: Козловський зробив гучну заяву Віталій Козловський (instagram.com/vkozlovskiy)

Козловський натякнув шанувальникам, що в його житті відбулися серйозні зміни

Віталій Козловський, український співак, який потрапив в немилість у українців за свій виступ в Росії, зробив несподівану заяву про своє особисте життя.

Козловський напередодні 8 березня дав невелике інтерв'ю, в якому розповів про те, що відбувається на даний момент в його особистому житті. Він зізнався, що раніше відкрито розповідав про свої стосунки і це принесло йому тільки шкоду.

"Був час, коли я відкрито говорив про особисте, показував, розповідав. Але в підсумку публічність, обкладинки і червоні доріжки стали "прокляттям" та початком кінця", - сказав артист і нагадав історію зі своєю дівчиною Раміной, якій він зробив пропозицію, але потім заручини були розірвані, а його самого розкритикували фанати.

Можливо, я вже: Козловський зробив гучну заяву

Віталій Козловський (instagram.com/vkozlovskiy)

Козловський повідомив, що тепер він намагається не афішувати своє особисте життя і натякнув, що, можливо, вже зв'язав себе узами шлюбу.

"Я зробив висновки і прийшов до банальної, але очевидної істини: щастя любить тишу. Тому на питання журналістів про особисте я поки нічого не відповідаю. Можу сказати тільки одне — я зараз дуже щасливий. І, можливо, вже одружений, просто до пори до часу не хочу впускати сторонніх у свою сім'ю", - додав співак.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шанувальники запідозрили, що у Козловського з'явилася нова дівчина.

А також розповідали про те, що Віталій Козловський звернувся до шанувальників.