ua en ru

Експерти назвали найнебезпечніші країни для туристів у 2018 році

Експерти назвали найнебезпечніші країни для туристів у 2018 році Колаж РБК-Україна

Також експерти назвали найбезпечніші для туристів регіони

В мережі поширилася інформація, які країни будуть найнебезпечнішими для відвідування туристів у 2018 році. Про це повідомляє видання "Слово і Діло" з посиланням на співробітників медичної сервісної компанії International SOS.

На карті світу, опублікованій на сайті компанії, країни позначені різними кольорами залежно від рівня небезпеки. У список найбільш небезпечних для відвідування країн, позначених на карті темно-червоним кольором, входять Сирія, Малі, Лівія, Південний Судан, Ємен, Афганістан, Сомалі і Північна Корея.

До другого рівня небезпеки віднесли країни, які на карті позначені коричневим кольором. Це – Росія, Китай, Казахстан, Іран, Пакистан та інші.

У той же час експерти компанії назвали найбільш безпечні для туристів регіони, які позначені на інтерактивній карті зеленим кольором.

До цього списку входять країни Західної Європи та Північної Америки (крім Мексики), а також Австралія та Нова Зеландія.

Україну, разом з країнами Східної Європи та Балканського півострова (крім Греції, яку віднесли до попередньої категорії) позначили, як країну з достатнім рівнем безпеки.

Експерти назвали найнебезпечніші країни для туристів у 2018 роціФото: Карта (slovoidilo.ua)

Нагадаємо, що Україна увійшла до трійки найнещаснiших країн світу разом з Гаїті та Південним Суданом за даними американського центру вивчення суспільної думки Інституту Геллапа. Журналіст та блогер Тетяна Вергелес назвала причини, через які наша держава опинилася "на чолі" антирейтингу.

Також повідомлялось про те, як окупанти Криму розповіли про курортний сезон. Врни назвали свою головну проблему - відсутність туристів. Станом на 20 жовтня в окупованому Криму відпочили 4 мільйона 877 тисяч осіб, що на 3,8% менше минулого року.