Вчені вважають, що стіна є частиною Великої цомпантли Теночтітлана - столиці Ацтекської імперії і датується кінцем XV - початком XVI століття
Мексиканські археологи виявили стіну з людських черепів часів Імперії ацтеків в історичному центрі Мехіко. Про це повідомляється на сайті Національного інституту археології й історії Мексики.
34-метрова стіна з розчину вапна, піску і вулканічного гравію була знайдена на глибині двох метрів на вулиці Гватемала. У центральній частині стіни висотою 45 сантиметрів були виявлені людські черепи, викладені колом.
На думку координатора археологічної програми Рауля Баррера, стіна датується кінцем XV - початком XVI століття і на мові ацтеків називається "цомпантли". Вчені вважають, що стіна є частиною Великої цомпантли Теночтітлана - столиці Ацтекської імперії, що розташовувалася на території сучасного Мехіко.
До теперішнього часу археологи знайшли 35 черепів. Велика частина черепів належала молодим чоловікам, проте також трапляються кістки жінок і дітей. Вчені вважають, що основна частина черепів належала ворогам ацтеків, які були принесені в жертву і обезголовлені.
Значна частина стіни виявилася зруйнована в ході завоювання Ацтекської імперії іспанцями. Відомо, що після завершення розкопок її планують відкрити для огляду.
Нагадаємо, в квітні в Китаї були знайдені 43 яйця динозаврів, вік яких може налічувати близько 90 млн років.