Багато чули про складність отримання візи в США, однак з певним рівнем підготовки і з необхідним переліком документів ваші шанси значно зростуть
Якщо у вас є бажання, а головне - фінансові можливості, тоді можете сміливо подавати документи на отримання візи в Америку, однак першим каменем спотикання може стати анкета на візу в США.
Щоб отримати одну з різновидів американської візи - неиимиграционную, яка дає можливість протягом 10 років без проблем відвідувати цю країну, потрібно приготувати до передачі в посольство список документів. Його краще уточнювати безпосередньо на сайті консульства. Але більше всього проблем виникає з заповненням анкети. Її потрібно заповнити до співбесіди в посольстві.
Зверніть увагу, що анкета заповнюється виключно англійською мовою
Перша особливість - анкета має гендерний ознака, тобто опитувальники для чоловіків і жінок суттєво відрізняються. Заповнення анкети відбувається на сайті, процедура обмежена 15 хвилинами, тому краще підготуватися до проходження опитування, щоб не втрачати часу на прикрі дрібниці. Зазвичай людям не вистачає 15 хвилин, щоб відповісти на всі питання, приготуйтеся до того, що процедуру доведеться відновлювати. Для цього вам знадобиться знову вводити ID і секретну інформацію (найчастіше це дівоче прізвище матері), тому краще запишіть їх десь, щоб не забути і не переплутати.
Відразу потрібно зауважити, що анкета має заповнюватися тільки на сторінці сайту американського посольства, відбувається це онлайн, мова заповнення - англійська. У випадку незнання мови вам допоможе перекладач, передбачений тут же.
Документ складається з 14 частин, в яких 110 пунктів. Інформація про особистих даних, особистої інформації, координатах, даних паспорта повинна відповідати вашим оригінальним документам.
Далі ви повинні надати інформацію про поїздку (цілі, джерела фінансування, людей, які будуть подорожувати з вами, ваших відносинах).
Наступний блок - ваша візова історія, інформація про минулих поїздках в США.
Фото: Анкету DS-160 в обов'язковому порядку надається через Інтернет
Далі потрібно буде вказати, хто є приймаючою стороною (до кого або куди ви їдете). Справа в тому, що кожен із заявників для Америки - потенційний емігрант, тому краще промовчати, що у вас в цій країні є родичі або багато друзів. Краще вказати якусь реальну організацію, продумавши для співбесіди відповідь, чому саме туди ви їдете.
Потім ви повинні будете поділитися відомостями про родичів, рід своїх занять, причому не тільки нинішніх, але і про те, чим займалися в минулому.
Остання значна частина - "Безпека" - містить безліч питань. Щоб отримати візу, бажано, щоб усі відповіді були негативними.
Після цього вам потрібно завантажити цифрове фото і, дочекавшись його підтвердження у вигляді зеленого значка, приступити до перевірки анкети. На цьому етапі ви можете внести зміни в помилково надруковані відомості. Потім ви користуєтеся правом електронного підпису і після введення отриманого коду переходите на сторінку підтвердження, яку потрібно роздрукувати і принести в посольство.
Фото: Не варто вказувати в анкеті, що у вас є родичі в США
На що потрібно звернути особливу увагу, заповнюючи анкету DS-160? По-перше, у всіх відповідях використовується латинський шрифт. Виняток - пункт, де ви вказуєте повне ім'я і прізвище рідною мовою відповідно до внутрішнього паспорту.
Прослідкуйте, щоб країни співбесіди, яку ви обрали на початку анкети і в якій реально записуєтеся для його проходження, були ідентичними.
Не панікуйте, не вклавшись в 15-хвилинний інтервал часу. Просто при заповненні періодично натискайте кнопку "Зберегти", щоб у наступному часовому інтервалі не починати все спочатку. Саму форму можна зберегти на персональний комп'ютер або працювати на сайті, використовуючи персональний ID.
Узгодьте формат, якість, вимоги до цифрового фото, яке ви будете завантажувати при заповненні анкети на офіційному сайті Держдепартаменту США. Так ви зможете уникнути численних переробок.
Сподіваємося, що, вивчивши викладені рекомендації, ви з легкістю пройдете процедуру заповнення анкети і отримаєте бажану візу.