Визначили найважливішого персонажа "Гри престолів"

Визначили найважливішого персонажа "Гри престолів"
"Гра престолів" (Фото: HBO)

Аналітична компанія "Looker" визначила, хто з'являвся в серіалі найчастіше

До прем'єри 7-го сезону залишилося зовсім мало часу, а аналітична компанія вирішила з'ясувати, хто ж є ключовим і найважливішим персонажем "Гри престолів". Результати вразили: на першому місці виявилися не Джон Сноу і Дейенеріс, а Тіріон Ланністер, якого грає Пітер Дінклейдж.

Цю новину фанатом надала "Looker", яка зібрала цікаву статистику появи персонажів в кадрі. З'ясувалося, що в минулих сезонах Тіріон з'явився в найбільшій кількості епізодів і зайняв максимально багато екранного часу. До фіналу 6-го сезону його можна було побачити в 54 з 60 епізодів. Це на 5 епізодів більше, ніж у Джона Сноу і Дейенеріс, їх глядачі бачили в 49 епізодах. Арья і Санса Старкі з'явилися в 47 серіях.

Також було підраховано загальний час перебування персонажів на екрані: Тіріон Ланністер зайняв 293 хвилини екранного часу. У цьому рейтингу Джону Сноу вдалося обскакати Дейенеріс: він посів друге місце з 269 хвилинами, а Кхалісі потрапила на третє з 221.

Нагадаємо, що зірка "Гри престолів" знайшов родичів, про яких навіть не підозрював.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся