ru ua

Твін Пікс: Загадкові ролі Річарда та Лінди в серіалі

Твін Пікс: Загадкові ролі Річарда та Лінди в серіалі Річард Хорн (Фото: Showtime)

Обережно, спойлери

У першій серії 3 сезону "Твін Пікс" Гігант в Чорному Вігвамі сказав Куперу фразу: "Згадайте 430. Річард і Лінда. Дві пташки одним пострілом". Тоді фраза була абсолютно незрозумілою, а інформації було так мало, що глядачі навіть не могли здогадатися про її справжнє значення. Але в 6 серії ми зустріли Річарда і почули дещо про Лінду. Тепер можна зробити припущення, чому ж вони так важливі для сюжету.

Річард Хорн виявився противним хлопцем, з яким ми познайомилися в п'ятій частині, коли він курив під знаком "курити заборонено". Хлопець зустрівся з постачальником наркотиків, Редом, передав йому гроші і відразу ж показав свій поганий характер. Річард розсердився на Реда і накричав на дівчину, яка просто з ним заговорила. Після зустрічі з постачальником Річард обганяє затор на світлофорі по зустрічній смузі і на смерть збиває маленького хлопчика, сховавшись з місця злочину.

Лінду глядачі ще не бачили, але вже відомо, що вона дружина Міккі, пасажира Карла Родда, який перевозив свій трейлер зі стоянки в Оленячому Лузі в Твін Пікс. Все, що ми знаємо про Лінду досі, полягає в тому, що уряд нарешті виділив їй електричне крісло-коляску, яке їй потрібно після отримання травми на війні.

Ще не ясно, як ці персонажі пов'язані. Ми все ще не знаємо, чи є Річард частиною сімейства Хорн, але за віком він ймовірно може бути сином Одрі. Можливо, що Лінда — його сестра-близнюк. Одрі все ще не з'являлася в цьому сезоні, так що є шанс, що ці дві "птахи" повернуть її в Твін Пікс. Або, може бути, Річард і Лінда є співучасниками зла, такими як Боб і Майк. Хлопець поїхав по зустрічній смузі і збив дитину на тому ж перехресті, де Майк зіткнувся з Бобом в приквелі до серіалу. Ким би не були Лінда і Річард, швидше за все Куперу доведеться вбити їх обох: двох пташок одним пострілом.

Нагадаємо, що "Твін Пікс" відкрив нам одну з загадок: хто така Дайана?