ru ua

Тиснява за їжу: вакханалія на "Поле чудес" вбила мережу (відео)

Тиснява за їжу: вакханалія на "Поле чудес" вбила мережу (відео) Колаж РБК-Україна

Леонід Якубович вже відреагував на скандал і пояснив, що насправді відбувається в студії

В мережі опублікували скандальне відео про те, що відбувається в студії телепрограми "Поле чудес" після того, як закінчуються зйомки. Відео розмістили на YouTube-каналі "Телекомпанія ТВК".

Телеглядачів, які протягом багатьох років спостерігали за подіями в ефірі популярної гри "Поле чудес", завжди цікавило – яка доля чекає гостинці, які учасники привозять у подарунок беззмінному телеведучому Леоніду Якубовичу.

Частина подарунків, за його ж словами, складується у спеціальному музеї "Поле чудес", а ось їстівні гостинці, як з'ясувалося, віддають на поталу глядачам, які знаходяться в студії.

Після того, як передача закінчується і вимикають камери, всі гості студії кидаються до барабана з мішечками і пакетами і розгрібають смаколики. Відео цієї події розмістили в мережі.

Відео: Поле чудес (YouTube)

Користувачі соціальних мереж були шоковані тим, що побачили. Вони відзначили, що глядачі кидаються на їжу так, ніби в країні страшний голод і нічого смачніше локшини швидкого приготування вони давно не бачили.

Тиснява за їжу: вакханалія на "Поле чудес" вбила мережу (відео)Тиснява за їжу: вакханалія на "Поле чудес" вбила мережу (відео)Тиснява за їжу: вакханалія на "Поле чудес" вбила мережу (відео)

Скріншоти коментарів

На обурення користувачів відреагував і ведучий Леонід Якубович. Він здивований, що через незначний факт роздули цілий скандал.

"У нас більше нічого в країні не відбувається? Що-небудь ще відбувається крім цього? Ну, що це насправді, люди?! Ну, ви дорослі люди. Якийсь товариш написав якусь дурницю", - повідомив Якубович.

Він додав, що забороняти привозити їжу не потрібно і пригощати гостей студії після ефіру – це гостинність.

Крім того, Якубович всіх присутніх у студії попереджає перед початком передачі, що всі гостинці підуть учасникам і телеглядачам і просить пускати вперед дітей.

"Тільки пустіть дітей вперед, кажу. І приходять діти спочатку, з'їдають солодке. Наша телевізійна група не має права ні на що. І жодного разу не писали, що ми беремо щось до себе додому. Все залишається в студії. У нас така традиція", - додав ведучий "Поле Чудес".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Якубович розкритикував застаріле "Поле чудес".

А також розповідали про те, що Притулу змушують вибачатися за Євробачення.