ua en ru

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі Ківи

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі Ківи Фото: Ілля Ківа (РБК-Україна)

Політик опублікував фото в незвичайному вбранні

Лідер Соціалістичної партії України та колишній радник міністра МВС Ілля Ківа розсмішив користувачів мережі фотографією, яку опублікував на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

На фотографії зображений сам Ілля Ківа у будьонівці і кожусі на тлі червоного банера своєї політичної сили. Вираз обличчя у політика вкрай серйозне.
"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі Ківи

Скріншот поста (instagram.com/ilya_kiva)

Як пояснив екс-радник міністра МВС, його образ пов'язаний з участю у виставі про Нестора Махно, а сам костюм він узяв для примірки.
Фотографія розлетілася по інтернету з насмішкуватими коментарями. Екс-нардеп Олена Бондаренко написала на своїй сторінці у Facebook: "Клоун грабанул місцевий театр", - і опублікувала фото Іллі Ківи.

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/E.A.Bondarenko)

Лідер Соціалістичної партії відповів їй персонально на своїй сторінці.
"Ідіоти, я просто граю у виставі роль Нестора Махна, а цей костюм взяв для примірки, в суботу зйомка телевізійної версії. Ленка всіх і всі по собі міряє. І що вона робить моєї сторінці в Instagram?", - написав екс-радник Авакова.

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/Ілля Ківа)

"Не встигла відійти від шоку від нового образу Тетяни Монтян, як знайшла ось це. Ну ви зрозуміли, я в захваті мінімум тепер на тиждень", - написала користувач Светілкин Ланна.

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/svetilkin.lanna)

Користувач Назар Приходько порівняв фотографію Іллі Ківи і фотографію Надії Савченко в дивному вбранні.
"Коротко. До речі - чудова пара, вам не здається?", - написав Приходько.

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі Ківи

Скринот поста (facebook.com/pumamgo)

А ось Анархія Махновець припустила, що сам Нестор Махно повісив би Іллю Ківу на першому-ліпшому суку.

"Махно б його повісив на першому-ліпшому суку", - написала Махновець.


"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/anarchymakhno)

Андрій Бондаренко підписав фотографію коротко і оригінально: "Де сало сховали, фраєра?"

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/Андрей Бондаренко)

Але найбільш красномовною виявилася Ліза Богуцька. Їй фотографія Іллі Ківи нагадала про події в Криму в 2014 році.

"Ось таке чмо в лютому-березні 2014 року заполонило Крим. З гармошками, балалайками, шашками і смердючими кирзовими чобітьми.
А! вуса! Вуса - обов'язковий атрибут. У них повинни застрягти м'якиш хліба і шматок квашеної капусти. З жирного рота будуть летіти слина і непережована їжа, коли він буде хрипко реготати, намагаючись танцювати "Яблучко" або ще якусь хрень. Фу, гидота. Виключна огида. Ця мерзота, сама російська мерзота в світі раптом вирішила, що Крим - це споконвічно кубанська земля. Згадую їх чмошный акцент, їх "А че?", І мене острах бере.
Пам'ятаєте мій знаменитий пост, який тиражували Тузики бариги? Ну той, де я писала, що пройде всього 3 роки і впадуть маски. Ось. Впали.
Тепер і в Києві з'явився такий же відморозок. Дайте йому гармошку, кирзові чоботи і приклейте вуса. Образ готовий. Дожилися? А че?", - написала Богуцька.

"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі Ківи"Дайте йому гармошку і кирзові чоботи": в мережі висміяли новий наряд Іллі КівиСкріншот поста (facebook.com/liza.bogutskaya)

Нагадаємо, Ківа розповів, хто з друзів вживає наркотики.