ru ua

Імітує сирену: київська поліція взяла на роботу папугу

Імітує сирену: київська поліція взяла на роботу папугу Ілюстративний колаж (РБК-Україна)

Птах пробув п'ять днів був їжі і води - він ледь не загинув

Відео: YouTube/ТСН

В Києві у Святошинському райуправлінні поліції взяли на роботу папугу. Поліцейські виявили ледь живого птаха на місці виклику - він провів п'ять діб поруч з померлим господарем без їжі і води, повідомляє ТСН.

У поліції "новий співробітник" працює вже три тижні. Поліцейський Руслан, який знайшов папугу, показав фото покинутої квартири без світла та опалення, де в бруді й холоді - птах жив з одиноким господарем.

Ім'я придумали одразу - назвали на честь рятівника - Русланом. Однак, поки що не розібралися, хлопчик це чи дівчинка. Хоча норов, кажуть правоохоронці, чоловічий.

З інтернету дізналися, що папуга породи Розелла, родом з Австралії. За цей час навчився імітувати сирену. Безрадісне минуле життя відбилося на характері - птах боїться залишатися на самоті.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зоозахисники закликають звільнити вмираючих тварин із приватного звіринцю родини Падалко в Покровську.

Також ми інформували, що в Миколаєві молодий хлопець врятував собаку, яка потрапила в крижану пастку. Він витягнув замерзлу тварину, яка перебувала на межі загибелі.

Раніше ми повідомляли про те, що в Харкові звільнили двадцять тварин з собачої в'язниці, яких господиня тримала зачиненими в квартирі.

Відео: РБК-Україна