ru ua

Підшипник і мухомори: у мережі жорстко розкритикували новий логотип Львівщини

Підшипник і мухомори: у мережі жорстко розкритикували новий логотип Львівщини Колаж РБК-Україна

Дизайнерам заплатили за розробку 5 тисяч доларів

28 січня у Львові презентували новий логотип області, на який було витрачено 134,5 тисяч гривень. Користувачі мережі назвали такий символ Львівщини непорозумінням, який можна було намалювати лівою ногою.

Лого виконане в біло-жовтих кольорах, і, за задумкою, на ньому зображений лев, але, щоб розгледіти символ міста і області, треба докласти чималих зусиль.

До того ж у написі "Львівщина" під логотипом буква "щ" написана досить дивно - хвостик в ній не справа, а посередині.

Користувачі мережі Facebook залишили безліч коментарів, в яких розкритикували дизайнерів за таке творіння. Хоча знайшлись і такі, кому лого прийшлося довподоби.

Підшипник і мухомори: у мережі жорстко розкритикували новий логотип Львівщини

Логотип Львівської області (фото: facebook.com/lviv1256)

"Цей "символ" взагалі ні про що. Жодних асоціацій ні з регіоном, ні взагалі ні з чим. Мені тут бачаться донецькі молотки. Комусь - мухомори. Ну ні про що", - обурилася Irena Boychuk.

"ЛьвівШина - логотип заводу", - підмітив Михайло Білий.

"Лого класне! Ціна за весь брендбук, а не просто лого. В ціну закладається час роботи команди над проектом. Тому ціна норм. Не шукайте зраду шановні, а дізнайтесь спочатку, як працює система розробки брендбуків дизайнерами", - виправдав розробників Roman Sulyk.

"Що треба зробити, щоб побачити лева в центрі? Хто підкаже інструкцію?" - написав Yurii Pylypiv.

"Це ж лого Львів-Підшипника", - підмітив Bogdan Daliavskyi.

"Ну ще той символ то таке: хтось того лева бачить, а хтось ні... Але чому написано львівШина? Мені здається, не те що іноземець, але і не кожен українець зможе зразу зрозуміти, про що йдеться", - обурилася Марія Стельмах.

Підшипник і мухомори: у мережі жорстко розкритикували новий логотип Львівщини

Скріншот коментарів: facebook.com/lviv1256

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Christian Dior влаштував "парад мрії" під куполом шапіто на тижні високої моди в Парижі.

Також ми публікували новину про те, що у Львові виявили під час ремонтних робіт в одному з підземель в центрі міста унікальний середньовічний меч часів битви під Грюнвальдом.