В Росії журналісти побилися в прямому через Сталіна (відео)

В Росії журналісти побилися в прямому через Сталіна (відео)
Колаж РБК-Україна

Журналісти посварилися через оцінку ролі Сталіна у Другій світовій війні

Російський журналіст і історик Микола Сванідзе побився в прямому ефірі "Комсомольської правди" з російським журналістом Максимом Шевченком з-за Йосипа Сталіна.

Шевченко сказав, що Сванідзе "плює на могили загиблих солдатів під Москвою, коли критикує Сталіна. У відповідь Він сказав, що дав би Шевченко "по морді", якби той був ближче.

Відео: Сванідзе і Шевченко побилися в прямому ефірі (youtube.com/Комсомольская Правда)

"Коли ти кажеш, що я плюю на могили, ти мерзотник! Був би ближче, по морді б отримав", - вигукнув Сванідзе. Потім зав'язалася бійка. Забіяк журналістів рознімали співробітники радіостанції.

Відео: Сванідзе і Шевченко побилися в прямому ефірі (youtube.com/Комсомольская Правда)

Учасники бійки вже встигли прокоментувати цей скандальний інцидент. Про це повідомляють російські джерела.

"Ефір був дуже різкий, емоційний. Ми обидва з темпераментом. Хоча досі у нас проблем в особистих стосунках не було. Але тим не менш, зараз вони виникли. Те, що сказав мені Максим Шевченко, я вважав образою. І вважаю його слова образливими. І не зміг стриматися. За те, що не зміг стриматися, я приношу нашій глибоко шанованій аудиторії, яка слухала нас, і тій, яка спостерігала за нами, вибачення", - сказав Сванідзе.

Шевченко заявив, що він глибоко шкодує, що між ним і Сванідзе почалася бійка. Він висловив думку, що інтелектуальні суперечки не повинні доходити до рукоприкладства, і пов'язав такі ситуації зі становищем в країні і з розколом у суспільстві.

"Була дискусія, полеміка, в якій Микола Карлович став переходити на особисті образи, на що звернула увагу навіть ведуча. Став називати мене мерзотником, став погрожувати мене вдарити. Я йому сказав, що якщо ти погрожуєш, то, будь ласка, от я тут. Він встав, вдарив мене, отримав у відповідь. Я не прихильник такого, я сам ніколи не загрожують, ніколи не лізу на бійку в такій ситуації, коли мова йде про теоретичних питаннях. Він, очевидно, просто втратив контроль над ситуацією", - говорить Максим Шевченко.

Нагадаємо, що скандальний український журналіст Юрій Кіт, який взимку 2014 року вів мітинги Антимайдана, а з недавніх пір живе в РФ, назвав Росію великою країною.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся