ua en ru

Скільки коштує кіло гречки і проїзд в метро: слуги народу крупно зганьбилися в Раді

Скільки коштує кіло гречки і проїзд в метро: слуги народу крупно зганьбилися в Раді Колаж РБК-Україна

Депутати постійно розповідають, наскільки вони близькі до народу, але так це так насправді?

Народні депутати здивували українців своїм незнанням цін на найнеобхідніші речі – продукти харчування, а також на комунальні послуги. Про це передає ictv.ua.

Журналістка Даша Селфі запитала у депутатів, скільки коштує куб гарячої води, кілограм гречки, літр молока, хліб і проїзд у метро.

Так нардеп від БПП Олексій Гончаренко сказав, що куб гарячої води в Одесі коштує 12 грн, а гречка близько 40 гривень.

Вадим Рабинович вважає, що вода коштує 7, 2 грн, вартість молока він не знає. Однак нардеп розповів, що п’є горілку за 160 гривень за пляшку. Рабинович також зазначив, що не їздить в метро і тому ціни на проїзд в ньому не знає.

Андрій Лозовий не знає скільки коштує вода і сказав, що оплатою комунальних послуг в його родині займається мама. Тим не менше, Лозовий правильно відповів на питання про вартість проїзду в метро, а от ціну гречки дещо перебільшив.

Олег Барна правильно вказав ціну гречки

Олександр Кодола сказав, що не знає ціну на гречку, адже ніколи її не купував і виборцям не роздавав. Депутат спочатку думав, що цей продукт коштує 12 гривень за кілограм і дуже здивувався, почувши, що ціна – значно вища. Він пожартував, що тепер непросто прийдеться і депутатам, натякаючи на постійні підкупи виборців пакетами з гречкою.

Відомий український митець Сергій Поярков вважає таку ситуацію дуже сумною, адже депутати постійно розповідають, наскільки вони близькі до народу.

Нагадаємо, що під час прямого ефіру на телеканалі NewsOne гаряча дискусія двох народних депутатів - члена фракції БПП Мустафи Найєма і Михайла Добкіна переросла у взаємні особисті образи.

Найєм критикував дії екс-регіоналів, а також співпраця Оппоблока по деяких законопроектах з партією БПП. Мустафа назвав екс-членів Партії регіонів, які потрапили в парламент у складі нових політичних сил, "повіями", а Добкіна - "клоуном".