Тексти по-дебільному: найбільш епічні "зашквари" українських чиновників (відео)

Тексти по-дебільному: найбільш епічні "зашквари" українських чиновників (відео)
Фото: Головні "перли" політиків (колаж РБК-Україна)

Головны ляпи українських політиків та чиновниківкі "прославили" їх через незнання мови

Нещодавно українців повеселила новина про те, що глава поліції Одеській області Дмитро Головін не зміг зачитати на камеру текст українською мовою. З одного боку, це смішно, а з іншого – сумно, коли чиновники, політики і ті, хто представляє Україну на державному рівні, не можуть вивчити українську мову.

Своїм "знанням" українського в різний час вирізнялися багато українських політиків. Часто вони запам'ятовуються відвертими фейлами, багато з яких вже встигли увійти в історію.

Дмитро Головін

Так, головному поліцейському Одеської області і генералу поліції ІІІ рангу, який зобов'язаний знати українську мову, більшість навіть найпростіших українських слів під час виступу давалися з великими труднощами.

Більш того, такі слова як "одинадцятирічна" і "мисливці", він зовсім не зміг вимовити! Суфлерам під час його виступу довелося терміново міняти текст, щоб допомогти йому. Сам же Дмитро Головін не раз психував і нецензурно висловлювався.

Відео: Начальник поліції Одеської області зганьбився на камеру (YouTube/STERNENKO)

Микола Азаров

Втікач-прем'єр-міністр України і відомий проросійський політик Микола Азаров частенько відрізнявся ляпами, пов'язаними з українською мовою. Часто під час засідань Кабміну або на прес-конференціях він не міг належним чином вимовити навіть найпростіших слів українською.

"Кровосісі", "папєрєднікі", "не треба скігліті" – лише деякі з його ганебних висловлювань.

"В країні сформувався цілий прошарок кровосісів бюджетних коштів, і тепер ми всіх цих упирів ліквідуємо", - сказав Азаров, чим зганьбився на всю країну.

Йому не раз робили зауваження, але здавалося, що цього він не помічав і наполегливо продовжував дивувати своїм незнанням української мови.

Відео: Добірка найвідоміших висловлювань Азарова (YouTube/MoonR)

Віталій Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко, як відомо, часто стає зіркою інтернету завдяки своїм висловлюванням. "Завтрашній день, в який може дивитися далеко не кожен", або цитату про те, що "треба готуватися до землі", здається, чули вже всі. Але часто Кличко веселить мережу і своїми "знаннями" мов.

Так, під час Всесвітнього економічного форуму Кличко не зміг вимовити слово "digitalization".

"Ми говоримо про IT-технології, ми говоримо про ноу-хау, ми говоримо про... (дигіталізацію)", - останнє слово ніяк не давалося меру.

Розмова велася англійською мовою. Публіка під час саміту бурхливо відреагувала на це, а ведучий залагодив ситуацію жартом.

Відео: Кличко не зміг вимовити слово (YouTube/Видеоточка)

Михайло Добкін

Це старе відео з тоді ще мером Харкова Михайлом Добкіним, де він готується до відеозвернення до городян, з'явилося на Youtube ще в далекому 2007 році і дуже швидко стало "вірусним".

Чути, що голос за кадром явно хотів від Михайла більшого в піднесенні свого тексту, а критик з нього вийшов дуже суворий. Так, фраза "текст" по-дебільному написаний", як і багато інших з цього епичного відео, стала афоризмом.

Відео: Михайло Добкін (YouTube/Detsereva)

Леонід Черновецький

Колишній мер Києва (2006-2012) Леонід Черновецький був одним з перших українських політиків, чиї "крилаті вирази" стали основою для жартів маси гумористичних шоу.

Він називав себе космонавтом, після чого отримав прізвисько "Льоня Космос" і проводив паралелі між українським дідусем і Ісусом.

Відео: Леонід Черновецький (YouTube/Alex G)

Нагадаємо, раніше "голова" анексованого Криму Сергій Аксьонов відзначився гучним висловлюванням.

Крім того, россияне, що приїхали в Крим, скаржаться, що їхніх дітей не пускають в ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся