ua en ru

Мицсиливці, б*я: у головного "копа" Одещини вселився Азаров (відео)

Мицсиливці, б*я: у головного "копа" Одещини вселився Азаров (відео) Головін зганьбився з українською мовою (колаж РБК-Україна)

Глава поліції Одеської області Головін зганьбився через українську мову

Глава поліції Одеській області Дмитро Головін став посміховиськом у мережі після того, як не зміг зачитати на камеру текст українською мовою.

На відео, яке опублікував громадський активіст Сергій Стретенко, видно, як головний "коп" області намагається записати заяву про знайдену в лісі 11-річну дівчинку. Однак виглядає це дуже печально...

Більшість українських слів давалися йому з величезними труднощами. Більш того, деякі слова, наприклад "одинадцятирічна" і "мисливці", він взагалі не зміг вимовити. Суфлерам доводилося міняти текст, щоб допомогти Головіну, а сам поліцейський чиновник кілька разів психував і матюкався.

Відео: YouTube/STERNENKO

"Це начальник поліції Одеської області Дмитро Головін. І він має проблему - в нього вселився Азаров. Давайте підтримаємо генерала репостами і побажаємо навчитись бути справжнім мисливцем за злочинністю! Дякую небайдужим правоохоронцям за відео. На жаль, ось ця людина сьогодні відповідає за безпеку в стратегічно надважливому регіоні. І охороняє закон Головін приблизно так само, як розмовляє українською. За його бездіяльності руйнують місто та замовляють напади на активістів. Завдяки, у тому числі, йому Одеса стала дійсно бандитською, окремою республікою", - написав Стретенко.

У мережі підмітили, що у Головіна читати текст українською виходить приблизно так само, як вдавалося у свій час у Добкіна при суфлерстві Кернеса.

Користувачі відреагували на відео. Багато хто жартує, що Головіна "покусав Азіров".

  • Аваков спеціально таких призначає, щоб на їх фоні не дуже виділятися.
  • Це жах, моя дівчина вчить українську лише пів року, проте читає значно краще.
  • Допа, знімай перуку, ми тебе впізнали!
  • Руськоязична щелепу!

Мицсиливці, б*я: у головного "копа" Одещини вселився Азаров (відео)

Скріншот

Раніше ми писали про те, що український чиновник дивився порно прямо на нараді.

Також повідомлялося, що Ківа вчинив скандал в прямому ефірі через біологію.