ua en ru

Кива вчинив скандал в прямому ефірі через біологію (відео)

Кива вчинив скандал в прямому ефірі через біологію (відео) Ілля Кива (фото: РБК-Україна)

Ілля Кива "образився на підручник біології"

Ілля Кива, кандидат у президенти України, влаштував скандал у прямому ефірі програми "Український формат" на телеканалі NEWSONE. В лють екс-радника міністра МВС привели слова політолога і письменника Володимира Цибулька про томос і українську мову.

Так, у ході свого виступу Кива сказав, що томос і українська мова це "повітря, яким нас намагаються нагодувати". На що Цибулько заперечив, що діти кандидата в президенти без томосу і мови "виростуть ссавцями, а людьми навряд чи стануть".

Кива вчинив скандал в прямому ефірі через біологію (відео)

Ілля Кива (фото: РБК-Україна)

Ці слова розлютували Киву - він підхопився зі свого місця, підійшов до політолога і попросив "не переступати межу".

"Мені буде все одно на ефір... Є недоторканні речі, і я вас дуже попрошу не чіпати дітей. Не забалакуйтесь", - заявив Кива.

На це Цибулько сказав, що людини не буває без духовного компонента та національної ідентичності.

"Моя дочка - офіцер поліції, яка виросла і пішла захищати батьківщину без вашого томосу і мови, тому що я виховав її на особистих прикладах. І вона виховалася не амебою, а людиною" - відповів голова Соціалістичної партії України.

У перепалку також втрутився і відомий художник Сергій Поярков, який сидів біля Цибулька. Він підмітив, що з точки зору біології всі люди - ссавці. Тому, за словами Пояркова, Кива, фактично, "образився на підручник біології".

Відео: YouTube/NEWSONE

В мережі користувачі відреагували на інцидент. Деякі вважають це "спланованим фарсом".

"Не підтримую Киву в його популістських випадах. Мова і релігія - це коріння, пуповина, з якою росте нація, народ, а значить і наші діти!" - написав один юзер.

"Приємно дивитися! Треба ще шаблі їм видавати", - пожартував інший.

"Гризуться, як щури. Ну, може, це краще для українців - ми самі розберемося!" - зазначив третій.

Раніше колишній радник міністра МВС розсмішив користувачів мережі фотографією. На знімку Кива в будьонівці і кожусі на тлі червоного банера своєї політичної сили. Вираз обличчя у політика вкрай серйозний.