ua en ru

Ох, ох, ах: український чиновник дивився порно прямо на нараді

Ох, ох, ах: український чиновник дивився порно прямо на нараді Колаж РБК-Україна

Звуки відеоролика почули всі присутні в залі

Чиновник Кропивницкой обласної державної адміністрації зганьбився під час апаратного засідання. Відповідне відео розмістили на YouTube-каналі "Кіровоградська правда".

Інцидент стався в понеділок вранці, 18 лютого. Під час виступу начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторії Кулікової про потреби людей з інвалідністю на об'єктах інфраструктури на телефоні директора КП "Кіровоградський облавтодор" Андрія Рудника раптово відкрилася вкладка з відео порнографічного характеру.

Звуки жінки, що кричить, були чутні на весь зал. На кадрах відео видно, що присутні на апаратному засіданні насилу стримують сміх.

Відео: YouTube/"Кіровоградська правда"

Після апаратного засідання журналіст спробувала у Рудника отримати коментар про інцидент, але він зробив вигляд, що не розуміє, про що йде мова. Також він попросив кореспондентку не провокувати його, а потім вибіг з будівлі обласної міської адміністрації без верхнього одягу.

Відео: YouTube/"Кіровоградська правда"

Користувачі мережі прокоментували даний інцидент і зазначили, що чиновникам нічого людське не чуже. Також вони похвалили дівчину-журналіста, яка спробувала отримати коментар у Андрія Рудника.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що популярний український телеведучий "покаявся" і зізнався, що причетний до кінобізнесу в РФ.

А також розповідали про те, що експерти пояснили, чому педофіли знімають порно зі своїми дітьми.