Україна та Росія посперечалися через Анну Ярославну у Twitter
Дискусія розгорілася на сторінках представництв в соцмережі
Між акаунтами України і Росії в Twitter сталася неабияка суперечка через висловлювання Володимира Путіна про Анну Ярославну.
На таку заяву президента РФ відреагувало кілька українських політиків, в тому числі і Петро Порошенко, а після про походження дочки Ярослава Мудрого почали сперечатися англомовні акаунти двох країн.
Скріншот поста з аккаунта twitter.com/Ukraine
"Коли Росія говорить, що Анна Київська встановила російсько-французькі відносини, дозвольте нам нагадати послідовність подій", - пише український Twitter-аккаунт.
До посту прикріпили зображення з текстом про шлюб Анни Ярославни у 1051 році і фотографію березового гаю, зазначивши, що в той же час так виглядала Москва.
Скріншот поста з аккаунта twitter.com/Russia
"Ми пишаємося нашою спільною історією. У Росії, України і Білорусії спільна історична спадщина, яка має об'єднувати наші нації, а не розділяти нас", - відповіли на сторінці Росії.
You really don't change, do you? pic.twitter.com/HDfS9A8jWZ
— Ukraine / Україна (@Ukraine) 30 травня 2017 р.
"Ти не міняєшся, чи не так?" - зіронізували в українському Twitter-акаунті, прикріпивши гіфку з "Сімпсонів".
Потім включився в суперечку офіційний акаунт МЗС РФ.
Скріншот поста з аккаунта twitter.com/mfa_russia
"Не ревнуй, Україна. У 1051 році Київ був столицею об'єднаної Русі, що включала території сучасної Білорусії, України і Росії", - написали на сторінці міністерства, опублікувавши титульну сторінку історичного твору Амедея Ке де Сент-Емура "Анна Руська" і карту Русі в XI столітті.
Скріншот поста з аккаунта twitter.com/Ukraine
"Київська Русь простягалася також до сучасних територій Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Словаччини і Молдови. Досить, будь ласка, цю нісенітниці про" триєдину націю "і дотримуйся міжнародне законодавство", - відповіли МЗС РФ зі сторінки аккаунта України, супроводивши пост ДІФКУ з Бенедиктом Камбербетчем.