"Парасючити і савченожити": "Квартал 95" тролить політиків і зірок, пропонуючи нові поняття для української мови

Неділя 02 квітня 2017 15:48
"Квартал 95" тролить політиків і зірок, пропонуючи нові поняття для української мови
Фото: Вечірній Квартал

Гумористи вигадали смішні неологізми і пояснили, в якому контексті ними краще користуватися

Студія "Квартал 95" у новому випуску "Вечірнього Кварталу" представила незвичайний номер, в якому артисти запропонували українцям ввести нові дотепні поняття до лексики української мови.

Приводом для такої забави став той факт, що в честь Ліонеля Мессі в іспанській мові з'явилося слово "інмессіонанте", що позначає прекрасну манеру гри в футбол.

Але до українських політиків гумористи були не настільки доброзичливі, вигадавши уїдливі слова з частиною їх прізвищ. Під приціл потрапили міністр Арсен Аваков, екс-прем'єр Арсеній Яценюк, нардепи Надія Савченко, Володимир Парасюк, Олег Ляшко та Олексій Гончаров.

"Парасючити – зухвало поводити себе на світських заходах. Савченожити – ходити босим взимку. Вияцнутися – стрибнути вище голови. Авачний – нагородний, авачити – дарувати, шанувати. Сгончераздити – вкрасти що-небудь на дуже короткий термін. Ляшара – людина, якій відмовляють у візі без пояснення причин", - сміються в номері.

Не обійшли увагою і зірок шоу-бізнесу, пропонуючи три нові поняття.

"Дати горбуна – зробити дитину. Козловствувати – жебрати, поневірятися. Кондратити – примушувати козловствувати", - кажуть коміки, натякаючи на недавню появу дитини у Юрія Горбунова, а також конфлікт між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком.

До речі, "Квартал 95" жорстко висміяв Захарченко та Плотницького.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся