ru ua

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому" Фото: студія шоу "Цієї миті рік тому" (СТБ)

Ведучою нового надихаючого проекту стала відома українська актриса і телеведуча Даша Трегубова

31 серпня на СТБ стартує надихаюча прем'єра осіннього телесезону – "Цієї миті рік потому". Шоу про неймовірні перевтілення, мотивацію і силу волі вестиме відома українська актриса і телеведуча Даша Трегубова.

Вже в першому випуску телеглядачі дізнаються цілі перших шести учасників. Пропонуємо познайомитися з ними ближче.

Поліна Комісарова

Мета: позбутися анорексії

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"

Фото: Поліна Комісарова (СТБ)

У свої 23 роки Поліна важить всього лише 26 кг. Їй поставили діагноз «анорексія». У гонитві за ідеальним тілом вона втратила все: здоров'я, друзів, навчання, а також погіршилися відносини з батьками. Дівчина мріє повернути повноцінне життя, стати щасливою, набрати вагу і перестати соромитися себе.

Даша Петрик

Мета: знайти біологічних батьків

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"

Фото: Даша Петрик (СТБ)

Коли Даші було 3 тижні, її знайшли в кучугурі снігу під пологовим будинком – рідна мати залишила дочку і зникла, залишивши тільки записку. Дівчинку відправили в дитбудинок, а через півроку Дашу усиновила бездітна сім'я. До 22 років дівчина не знала, що вона – прийомна дитина. Але коли правда з'ясувалася, Даша загорілася бажанням знайти біологічних батьків і дізнатися, чому вони так вчинили.

Лілія і Василь Шевела

Мета: подолати рак і стати батьками

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Фото: Лілія і Василь Шевела (СТБ)

Відразу після весілля Ліля дізналася, що у неї рак шийки матки 2 стадії, і їй потрібно видалити всі дітородні органи. Дівчина мріє за рік побороти страшну недугу і все ж таки стати матір'ю.

Юрій Приймачок

Мета: знайти любов

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Фото: Юрій Приймачок (СТБ)

Юрій – працьовитий, простий чоловік. Живе в селі, тримає господарство, корову, овець, кролів...один виховує сина. Після хворобливого розлучення з дружиною ту саму єдину він ще не знайшов. Юра розводить голубів, яких шалено любить. Він вирішив шукати свою любов з їх допомогою. Чоловік напише інформацію про себе на листочках, прицепит їх до лапок птахів і випустить шукати йому пару – де голуби сядуть, там, можливо, і живе доля Юрка.

Олена і Андрій Неліпи

Мета: стати батьками

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Фото: Олена і Андрій Неліпи (СТБ)

Олена і Андрій вже багато років не можуть завести дитину. Після обстежень у лікарів з'ясувалося, що причина в Андрія – йому діагностували безпліддя. Чоловік вирішується на хворобливу і небезпечну операцію, щоб отримати останній шанс стати батьком.

Соня Семенюк

Мета: схуднути на 60 кг.

Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Побороти анорексію, стати батьками, знайти любов: що обіцяють учасники шоу "Цієї миті рік тому"Фото: Соня Семенюк (СТБ)

Соня важить 120 кг. Її кинув молодий чоловік, з яким вона мріяла про дітей і шлюбі. Мета дівчата – скинути 60 кг, але на шляху до неї є велика проблема – улюблена страва. Дівчина не може жити без шаурми – вона їсть її практично кожен день. Крім того, Соня не займається спортом і на ній ледве сходиться її костюм медсестри...

Чи зможуть учасники досягти поставлених цілей і через рік роботи над собою здивувати країну результатом – дізнайтеся вже в 1 випуск проекту "Цієї миті рік тому" 31 серпня, о 20:00 на СТБ.

Відзначимо, "Цієї миті рік потому" – це адаптація абсолютно нового, але вже зарекомендував себе британського формату This Time Next Year. Герої шоу приходять у студію до ведучої, щоб розповісти свої неймовірні історії і поділитися найсокровеннішою метою в житті. Ведуча допомагає розібратися, чому його бажання досі не реалізовано, після чого бере з нього обіцянку протягом року втілити свою мету в реальність і знову прийти в студію.

У героя є рік, протягом якого команда проекту невпинно фіксує всі його успіхи і невдачі на шляху до мети. А ось глядач побачить, які зміни відбулися в житті героя, всього за лічені секунди, адже від обіцянки учасника, даного «цієї миті», до результату "рік тому" лежить відстань довжиною в кілька кроків ведучої в студії.

Нагадаємо. що ми публікували 12 цікавих фактів про нове шоу "Цієї миті рік потому". Наприклад, згідно з умовами формату, протягом року провідна ніяк не може змінюватися зовні. Зустрічаючи героїв біля дверей "Рік тому", вона повинна виглядати точно так само, як і 365 днів тому. Таким чином, глядач потрапляє в "машину часу".

Раніше стало відомо, що відомий український телеведучий став дев'ятим Холостяком. Ведучий каналу М1 та радіостанції "Русское радио Україна", а також головний редактор чоловічого журналу XXL Микита Добринін займеться пошуком своєї другої половинки на проекті.

До речі, Оксана Марченко розповіла про підготовку до другого випуску "Танці з зірками" .Ведуча розговорилася з передплатниками та зізналася, що вивчити новий танець за тиждень — не така вже й проста задача. При цьому раніше, за словами Марченка, вона була впевнена, що з цим у неї не виникне проблем.

Рекомендуємо до перегляду: