ru ua

Духовний гімн нації: Юлія Тимошенко заспівала "Червону руту" в музеї Івасюка

Духовний гімн нації: Юлія Тимошенко заспівала "Червону руту" в музеї Івасюка Юлія Тимошенко (фото: ba.org.ua)

4 березня Володимиру Івасюку мало б виповнитися 70 років

Юлія Тимошенко назвала "Червону руту" Володимира Івасюка духовним гімном нації, піснею її душі, її великого серця. Про це кандидат у президенти написала на своїй сторінці у Facebook з нагоди 70-річчя великого українського Майстра.

"Сьогодні Володимиру Івасюку виповнилося б 70 років. Але йому - тридцять. Назавжди", - зазначила вона 4 березня, відвідавши у межах всеукраїнського передвиборного туру музей Володимира Івасюка в Чернівцях.

Духовний гімн нації: Юлія Тимошенко заспівала "Червону руту" в музеї Івасюка

Юлія Тимошенко (фото: ba.org.ua)

За словами лідера "Батьківщини", тоталітарна радянська влада знала, кого вбивати.

"Вона цілила прямо в душу народу. Вона відчувала, звідки чатує небезпека на неї. Вона бачила й чула, в яких словах та мелодіях нація ховає свою силу", - зауважила кандидат у президенти.

Вшановуючи пам’ять Володимира Івасюка, Юлія Тимошенко зауважила, що "Червона рута" здатна пробудити в людині найкраще і найвеличніше.

"Є офіційні пісні, гімни та марші, які славлять державу, пафосно кличуть до бою і подвигу. А є духовний гімн нації, пісня її душі, її великого серця. Пісня всієї України. Пісня неймовірної краси і такої ж неймовірної експресії та сили. Пісня, що навертає і сльози, і радість, і гордість", - підсумувала голова партії.

Червона рута

Сьогодні Володимиру Івасюку виповнилося б 70 років. Але йому – тридцять. Назавжди… Тоталітарна радянська влада знала, кого вбивати. Вона цілила прямо в душу народу. Вона відчувала, звідки чатує небезпека на неї. Вона бачила й чула, в яких словах та мелодіях нація ховає свою силу… Відвідала сьогодні в Чернівцях музей Володимира Івасюка. Дуже тепле і затишне, дбайливо збережене місце. Речі, фото, спогади й спомини. Мені ж спало на думку таке. Є офіційні пісні, гімни та марші, які славлять державу, пафосно кличуть до бою і подвигу… А є духовний гімн нації, пісня її душі, її великого серця… Саме така невмируща «Червона рута». Пісня всієї України. Пісня неймовірної краси і такої ж неймовірної експресії та сили. Пісня, що навертає і сльози, і радість, і гордість. Пісня, що здатна пробудити в людині найкраще і найвеличніше. «Червона рута»… Це наша пісня. Бо «ти у мене єдина, тільки ти, повір»… Це і про кохану, і про маму, і про Україну… Світла пам’ять вам, великий Майстре! Дякуємо Вам!

Опубліковано Юлією Тимошенко Понеділок, 4 березня 2019 р.

Тимошенко заспівала "Червону руту" (відео: facebook.com/YuliaTymoshenko)

Раніше Тимошенко закликала демократичних кандидатів у президенти об'єднатися.