"Почуття страху": психолог розповіла, чим небезпечно для українців виховання в неповній сім'ї
Через кілька років в Україні може виникнути проблема
Психолог розповіла, що виховання українців в неповній сім'ї, де відсутня мати або батько, загрожує ситуацією в суспільстві в найближчому майбутньому. Це загрожує проблемами зі здоров'ям у таких дітей. Про це спеціаліст Наталія Кухтіна повідомила у програмі "Особливий погляд" на 5 каналі.
Проблема зараз полягає в тому, що в сім'ях один із батьків часто виїжджає на заробітки і дитина залишається з одним членом родини.
Через це у дітей виникає дуже багато психологічних проблем та труднощів: комплекс покинутої людини, почуття провини і багато іншого.
"Почуття образи, почуття страху, почуття покинутості у цієї дитини. Діти починають страждати шлунково-кишковими захворюваннями. Вони просто не можуть переварити ту ситуацію, в якій перебувають. Простудні захворювання - вони просто не виходять з цих застуд. Вони без кінця кашляють", - розповіла психолог.
Через кілька років в Україні може виникнути проблема, що підросли діти, стали дорослими, не зможуть утворювати сім'ї.
"Вони (діти - ред.) виростають з почуттям несвідомої помсти. І вони переносять ось ці свої нереалізовані, непрожиті почуття з мамою і татом, на інших людей. І не можуть вибудувати продуктивні гендерні відносини між чоловіком і жінкою, вони не здатні побудувати сім'ю ", -зазначила фахівець.
Читайте також як живеться дітям на домашньому навчанні в Україні.
Топ-10 розвінчаних міфів від Уляни Супрун