"Хороший результат у лікуванні": Супрун розповіла про вплив музики на здоров'я

"Хороший результат у лікуванні": Супрун розповіла про вплив музики на здоров'я
Фото: (pixabay.com)

В. о. міністра охорони здоров'я України вважає, що музика покращує якість життя людини і здатна прискорити реабілітацію

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, що музика, крім естетичних властивостей, може мати позитивний вплив на здоров'я і самопочуття людини. Також вона акцентувала увагу на тому, що медики активно практикують музичну терапію для прискорення реабілітації пацієнта. Про це чиновниця написала в Facebook.

Супрун розповіла, що музика — не тільки приємний бонус, але і спосіб покращити своє здоров'я. Медики після виявлення незвичайних властивостей музики відкрили новий напрямок в реабілітаційній терапії.

"Як правило, музичну терапію застосовують додатково в різних видах реабілітації та лікування пацієнтів. Сертифіковані музичні терапевти — це музиканти з досвідом, які добре розуміють, які емоційні реакції викликає музика, яким чином вона допомагає розслабитися і налаштуватися на позитивні емоції. Вони підбирають окремий стиль музики або навіть гру на музичних інструментах в якості терапії, яка допоможе людині у конкретній ситуації — пройти складний курс фізичної реабілітації чи заспокоїтися перед важливою операцією", — розповідає вона.

Супрун зазначила, що музичний "вплив" на ЦНС допомагає послабити симптоми болю, нудоти, знизити частоту серцебиття, тиск. На думку експертів, музика також позитивно позначається на імунній та ендокринній системах.

"Крім того, результати Кокранівського огляду досліджень вказують на те, що музика дає хороший результат у лікуванні депресії, тривожності і стресу і навіть допомагає викликати спогади і зменшити хвилювання у людей з деменцією", —зазначила Супрун.

В. о. міністра охорони здоров'я також вважає, що музика впливає на весь мозок людини, а разом з цим - на наші когнітивні функції

"Здатність концентрувати увагу, розвивати креативність, покращувати пам'ять і в цілому вчитися ми можемо поліпшити завдяки музиці", — додала вона.

"Хороший результат у лікуванні": Супрун розповіла про вплив музики на здоров'я

"Хороший результат у лікуванні": Супрун розповіла про вплив музики на здоров'я

Скріншот поста облікового запису facebook.com/ulanasuprun

Нагадаємо, Уляна Супрун порадила, як правильно підготувати дитину до школи.

Ще вона повідомила, як зберегти здоров'я і мінімізувати вплив стресу на організм.

А також Супрун розповіла, як вберегтися від небезпечних бактерій.

Відео: (video.rbc.ua)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся