ru ua

Лікує найбільш небезпечний тип раку: учені виявили корисну властивість дорогоцінного металу

Лікує найбільш небезпечний тип раку: учені виявили корисну властивість дорогоцінного металу Ілюстративне фото (twitter.com/MMagdalskaya)

Названий платиновий метал, який має сильну протипухлинну активність

Вчені з Гонконзького баптистського університету виявили, що дорогоцінний платиновий метал родій можна використовувати при лікуванні тричі негативного раку молочної залози, який вважається найбільш небезпечним типом злоякісних пухлин у жінок. Про це повідомляється на сайті MedicalXpress.

Через цей вид пухлин щороку помирає 521 тисяча осіб. Вчені виявили, що сполуки родію блокують активність лізин-специфічної деметилази 6А (KDM5A). Цей фермент інтенсивно синтезується в тканинах пухлин та сприяє лікарській стійкості.

Дослідники виявили, що препарати, виготовлені на основі родію, пригнічують процес росту клітин і виявляють сильну протипухлинну активність. Також новий засіб з цим металом менш токсичний, ніж уже застосовуються препарати цисплатин і доксорубіцин.

Нагадаємо, учені назвали ранні симптоми раку.

Учені провели спеціальне дослідження і визначили ранні симптоми онкологічних захворювань, які можуть свідчити про те, що у людини починає розвиватися рак.

До речі, раніше ми писали про те, що вчені розповіли, як недосип пов'язаний з ожирінням.

А також повідомляли про те, що Супрун дала рекомендації про те, як вберегтися від небезпечних бактерій.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Як розпізнати ознаки серцевого нападу і надати першу допомогу