ua en ru

"Не рекомендую": доктор Комаровський виступив проти заняття спортом маленькими дітьми

"Не рекомендую": доктор Комаровський виступив проти заняття спортом маленькими дітьми Фото: Доктор Комаровський (РБК-Україна)

Відомий медик прокоментував активні заняття спортом дітьми

Відомий український лікар і ведучий Євген Комаровський вважає, що заняття спортом в маленькому віці дитини не потрібні. Про це він повідомив у Запоріжжі у виставковому центрі "Козак Палац" 9 грудня , де відбулася відкрита зустріч з медиком.

"Я скажу вам страшну річ – я не рекомендую дітям займатися спортом взагалі. Тому що часто-густо слово спорт – це спорт високих досягнень, коли ви хочете, щоб ваша дитина був чемпіоном. Зрозумійте, я як лікар хотів, щоб діти отримували велику кількість фізичних навантажень, і для мене набагато комфортніше буде, якщо дитина буде займатися фізкультурою кожен день, але сьогодні – футбол, завтра – плавання, післязавтра – теніс і так далі. Тобто дитині необхідні різноманітні фізичні навантаження. Професійний спорт до теми здоров'я дітей не має ніякого відношення. Я б хотів, щоб спорт був на свіжому повітрі. Футбол, легка атлетика, теніс, бадмінтон – це чудово.". - сказав Комаровський.

За словами лікаря, дитину не можна примушувати чимось займатися.

"На будь-яку тренування дитина повинен бігти підтюпцем, а не ви повинні його туди тягнути. Якщо ви тягнете дитини, то це спорт неправильний. Друге: дитина повинна легко і з посмішкою прокидатися вранці. Якщо він не хоче йти на спорт – міняйте вид спорту, режим дня", - підсумував лікар.

Як раніше писав Styler, відомий лікар Євген Комаровський повідомив, що якби він був президентом, то ввів би в країні три мови. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Гордон". Журналістка Олеся Бацман задала медику цікаве питання, що б зробив Комаровський, щоб увійти в історію при своєму "президентство".