ua ru

Перекус номер один: дослідники довели користь горіхів під час дієти

Перекус номер один: дослідники довели користь горіхів під час дієти Фото: волоські горіхи (OgorodSadovod.com)

Американські дієтологи розповіли про користь горіхів під час схуднення

Ймовірність схуднення збільшується в тричі, якщо додати в свій раціон волоські горіхи. Про це розповіли дієтологи Гарвардської школи охорони здоров'я, передає Cosmo.

Вони провели дослідження, яке показало, що ймовірність схуднення збільшується за умови включення в раціон волоських горіхів, а також масла волоського горіха для заміщення шкідливих транс-жирів рослинними поліненасиченими інгредієнтами.

Крім того, волоські горіхи багаті Омега-3 жирними кислотами, білками та дієтичним волокном. Ці складові здатні подарувати відчуття насичення, виключаючи можливість переїдання та частих перекусів.

Експерти розповіли, що серед любителів волоських горіхів було на 35 % менше людей, які страждають від зайвої ваги та інших супутніх проблем зі здоров'ям.

На думку дієтологів, волоські горіхи повинні засвоюватися організмом в ранковий і денний час, якщо людина розраховує отримати від цього продукту користь під час дієти. Вони стверджують, що після п'яти годин вечора людина не потребує додаткової енергії, а тому організм, швидше за все, "відкладе" горіхи у вигляді жиру.

Дієтологи вважають, що за добу можна їсти 30 г горіхів (це не більше 4-5 "ядерець" горіхів за один прийом їжі).

До речі, дієтологи розповіли, як правильно заїдати стрес.