Вчені зробили несподіване відкриття про користь стресової роботи

Вчені зробили несподіване відкриття про користь стресової роботи
Фото: Стрес на роботі - звичайна справа (proprazdniki.com)

Інтенсивна робота може бути корисна у разі надання працівникові самостійності

Виявляється, людина здатна отримати плюси навіть з самої стресової роботи. Це підтвердили дослідники з Університету Kelley School, які з 2004 року вивчали дані більше 10 тисяч працівників, повідомляє likar.info.

Для початку всім учасникам дослідження запропонували відповісти на питання з приводу складності роботи і кількості часу, необхідного для концентрації на ній. Також їм запропонували оцінити реальність виконання поставлених завдань.

На подив, через сім років багато піддослідних продемонстрували досить позитивні результати. Зокрема, у організованих працівників ризик передчасної смерті знизився на 34%.

На думку керівника дослідження Еріка Гонсалеса, ці результати доводять, що стресова робота може бути корисною для здоров'я працівників, якщо тільки вони отримають свободу у прийнятті рішень.

"Це не означає, що роботодавцям варто знизити планку очікувань від своїх співробітників. Уникнути негативних наслідків для здоров'я співробітників можна, лише дозволивши їм встановлювати свої власні цілі, дозволивши брати участь у складанні робочих графіків і пріоритетів", - заявив дослідник.

До речі, напередодні кардіолог дав поради з профілактики хвороб серця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся