Вчені з'ясували, що брехня призводить до серйозних захворювань

STYLERКраса і здоров'я        14.11.2016 - 13:12
Фото: Брехун (imgur.com)
Фото: Брехун (imgur.com)

Американські вчені дізналися, на що приречені завзяті брехуни

Дослідження американських вчених показали, що часта брехня призводить до серйозних проблем зі здоров'ям, які посилюються з часом.

Організм людини, яка бреше, піддається постійним стресам. Брехуну треба завжди контролювати те, що він сказав і перевіряти, чи не суперечить нова інформація озвученій раніше. Така людина постійно перебуває в страху, що її викриють. Сильний емоційний стрес у підсумку може призвести до цілком реальних фізичних захворювань.

Щоб підтвердити свою теорію, вчені запросили добровольців і розділили їх на дві групи. Впродовж 10 тижнів перша говорила тільки правду, а друга група могла брехати тоді, коли цього захочуть самі учасники експерименту.

В кінці 10-го тижня всіх учасників оглянули лікарі. Вчені виявили, що люди, які надають перевагу правді, були більш здорові фізично і психологічно, ніж "брехуни" з другої групи. Більш того, деякі учасники експерименту з першої групи зазначили, що у них припинився постійний біль у горлі та мігрень.

Вчені вважають, що постійна брехня б'є не тільки по психологічному та фізичному здоров'ю. Вона також негативно впливає на самооцінку людини.

До речі, вчені розкрили секрет поганого настрою вранці.

On Top