ru ua

"Всього 5-10 хвилин": Аніта Луценко показала ранковий комплекс, який надасть енергії на весь день

"Всього 5-10 хвилин": Аніта Луценко показала ранковий комплекс, який надасть енергії на весь день Ілюстративне фото: pixabay/AndiP

За словами підписників Луценко, комплекс допомагає вирішити проблеми зі спиною

Відома фітнес-тренер, яка на даний момент пробує свої сили в танцях, Аніта Луценко не забуває також ділитися з шанувальниками корисними відео-тренуваннями.

На своїй instagram-сторінці Луценко опублікувала коротке відео, на якому показала зв'язку вправ на ранок — так звана сур'я-намаскар.

Тренер зазначає: виконання цього комплексу займе у вас якихось 5-10 хвилин. Однак енергії ви отримаєте на весь день.

"Це займає 5-10 хв, це дає сили і енергію", — пише Аніта.

Ранкова зарядка від Аніти Луценко (відео: instagram.com/anitasporty)

При цьому Аніта зазначила, що робить цей комплекс щоранку. Тренер побажала, щоб у житті кожного знайшлося місце для ранкової розминки.

"Кожен мій ранок абсолютно однаковий, і в нього точно є ранкова зарядка — Сурія. Це зручно, ти завжди знаєш, що робити. Бажаю всім від душі почати робити зранку зарядку і відчути негайний ефект", — говорить Луценко.

Зазначимо, раніше Аніта Луценко поділилася своєю думкою щодо популярного останнім часом роздільного харчування. Луценко без зайвих натяків повідомила, що вважає роздільне харчування "повною маячнею", пояснивши при цьому свою думку.

До цього Луценко по пунктах розповіла, що потрібно робити, щоб прибрати живіт і обвислі боки.

Що стосується ранкового тренування, то підписники Луценко поспішили поділитися своїм досвідом виконання цього комплексу.

"Це дуже крута штука. Роблю вже більше трьох років, мало того, що тіло змінилося (з урахуванням тренувань звичайно), так я забула, що таке біль у спині, шиї, оніміння рук, про настрій взагалі мовчу. Це незамінна річ! Також спочатку роблю розминку суглобів, а потім сур'ю", — пише anna_krymovskaya.

"Завдяки вам я почала робити сурію щоранку! Моя спина говорить мені спасибі", — зазначає olia_polia.

"Вже більше року ранок починається з сур'ї! Це ВАУ", — дякує alex_derdi.

"Сурія — це найкращий початок дня! Спасибі вам, Аніта, за вашу енергію, мегапозитив і постійні пенделі", — пише nkhomyakova.

Аніта Луценко

Підтягнута Аніта Луценко (фото: instagram.com/anitasporty)

Нагадаємо, що Аніта Луценко — одна з "зоряних" учасниць нового сезону шоу "Танці з зірками 2018". Партнером Аніти виступає танцюрист Саша Прохоров. перший номер (танець контемпорарі) отримав 18 балів від журі проекту.

Аніта Луценко про харчування, тренування і схуднення