ua en ru

Всього 10 хвилин в день: Супрун розповіла, чим можна замінити ранкову пробіжку

Всього 10 хвилин в день: Супрун розповіла, чим можна замінити ранкову пробіжку Колаж РБК-Україна

Вона пояснила, для яких захворювань підійде таке фізичне навантаження

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла українцям, чим можна замінити щоденні пробіжки. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Вона розповіла, що є ще один вид активної діяльності, яким в окремих випадках можна замінити тренування – це звичайна ходьба.

За словами Супрун, щоб отримувати користь для здоров'я, достатньо 10-хвилинної прогулянки щодня в активному темпі (в середньому 5 кілометрів на годину).

Вона порадила не орієнтуватися на модні фітнес-трекери і не рахувати кількість кроків, а збільшувати темп та інтенсивність.

Супрун зазначила, що щоденні прогулянки пішки чудово тренують серце і судини, покращують аеробні можливості організму, впливають на якість, легкість і швидкість виконання щоденних справ, зменшують стрес і тривожність, допомагають підтримувати здорову вагу.

Вона пояснила, що при малорухливому способі життя організм буквально вимикається – сповільнюється обмін речовин, який впливає на нашу можливість регулювати рівень цукру в крові, метаболізувати жири, негативно впливає на тиск і послаблює м'язи і кістки.

В. о. міністра порекомендувала всім, у кого є високий артеріальний тиск, високий рівень холестерину, діабет, надмірна вага або ожиріння, стрес і тривожність, порушення опорно-рухового апарату – обов'язково щодня гуляти пішки.

Всього 10 хвилин в день: Супрун розповіла, чим можна замінити ранкову пробіжкуВсього 10 хвилин в день: Супрун розповіла, чим можна замінити ранкову пробіжку

Скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Супрун розповіла, до чого призводить дефіцит йоду в організмі.

А також розповідали про те, що Супрун назвала напої, якими можна запивати ліки.