ua en ru

Амур відвернеться: яким знакам Зодиака не поталанить в коханні

Амур відвернеться: яким знакам Зодиака не поталанить в коханні Ілюстративне фото (pixabay.com)

Любовний гороскоп підкаже, як не "обшпаритися" деяким знакам Зодіаку

Любовний гороскоп на березень 2019 підкаже, представникам яких знаків Зодіаку варто бути обережніше в амурних питаннях і краще не будувати надто високих повітряних замків - адже можна сильно забитися при падінні.

Астрологи склали на тиждень прогноз і з'ясували, що зірки не обіцяють особливих звершень в коханні для Тельців, Дів, Скорпіонів та Риб. Народженим під цими сузір'ями доречніше буде спокійніше ставитися до можливих невдач в інтимі та цінувати ті відносини з коханими, що є на цей момент.

Телець

З 11 по 17 березня Уран вплине на емоційну складову ваших відносин із близькою людиною. Дрібні розбіжності з дріб'язкових питань можуть вилитися у серйозну сварку. Тому намагайтеся стримуватися, дихайте глибше і не піддавайтеся на провокації, а спробуйте відшукати потрібний баланс. У другій половині тижня зірки готують для Тельців сюрприз - хтось дорогий вам з "колишнього життя" може з'явитися на горизонті і вийти на контакт. Зберігайте пильність в підігрітих Ураном емоціях, щоб в запалі радості від випадкової зустрічі тим самим не поранити обранця чи обраницю. Ревнуватиме - так мало не покаже.

Діви

На тижні астрологи рекомендують представники цього знака Зодіаку також пам'ятати про обережність. У спілкуванні з дорогим вам людиною зважуйте слова і не діліться "наполеонівськими" планами. Близькі сприйматимуть їх всерйоз, а зірки в цей період не зовсім на вашому боці. Те ж саме можна сказати для тих Дів, хто тільки намагається завоювати прихильність пасії - негативний вплив Меркурія не обіцяє для розвитку нових відносин нічого доброго. З 11 по 17 березня корисніше буде в любовних питаннях мислити наперед, але не намагатися реалізовувати задумане - для цього відмінно підійде наступний тиждень.

Амур відвернеться: яким знакам Зодиака не поталанить в коханні

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Скорпіон

Даний період для Скорпіонів на любовному поприщі стане дуже нервовим. Марс у Тельці сприяєме зайвій самовпевненості, яка на практиці може виявитися просто недовірливістю. У народжених під сузір'ям Скорпіона на тижні у відносинах з близькою людиною висока ймовірність виникнення розбіжностей і навіть спалахи сварок. Пам'ятайте, що надмірна емоційність іноді здатна сильно поранити близьку. Для тих Скорпіонів, хто нерівно дихає у бік коханого і вибудовує відносини - астрологи прогнозують тимчасове затишшя на амурном фронті. Краще ще раз обдумати, як підійти до коханої/ого.

Риби

Тиждень з 11 по 17 березня навряд чи стане для вас "рибним". Народженим під цим знаком Зодіаку через вплив Марса у Тільці варто звернути увагу на внутрішню дисципліну, в іншому випадку вас може круто занести не в тому напрямку, і високий ризик незабаром "обшпарити". Ваші пориви на цей тиждень можуть обернутися новими ілюзіями. Як і в попередньому випадку, зірки на наступному тижні будуть для вас яскравіше і прихильніше у питаннях любові.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які знаки Зодіаку знайдуть любов вже в березні.

Як повідомлялося, астрологи повідомили, які знаки Зодіаку будуть найщасливішими і везучими цієї весни.