ru ua

Біда не приходить одна: під Полтавою однокласники захворіли на рак

Біда не приходить одна: під Полтавою однокласники захворіли на рак Колаж РБК-Україна

Діти потребують термінової допомоги

За дивним збігом обставин відразу двоє учнів 6-А Зіньківської ЗОШ I-III ступенів захворіли на рак. Дороге лікування батьки осилити не можуть і просять допомоги у українців. Про це інформує Коло.

Про лихо стало відомо близько місяця тому:одночасно у обох дітей виявили онкозахворювання. У Кості Макухи діагностували остеосаркому, а у і Інни Москвич - саркому Юінга 2-ої стадії.

Небайдужі люди вже провели три благодійні ярмарки, щоб врятувати дітей. На даний момент вже вдалося зібрати близько 46 тисяч грн, які одразу перерахували батькам дітей.

Фото: (http://kolo.news)

Однак це дуже маленька сума для порятунку життів, адже тільки за операцію батькам Інни в білоруській клініці виставили суму в розмірі 46 тис доларів. У Кості проблем ще більше - у нього виявили метастази. Хвора мати не в змозі допомогти дитині, а батько на заробітках за кордоном. На даний момент для його порятунку шукають лікарів.

Нагадаємо, що у школі Києва дитина отримала важку травму голови. Мати постраждалої написала заяву в поліцію, вона звинувачує школу в ненаданні дитині медичної допомоги.

Ми писали, що учасниця шоу Голос країни потребує дорогого лікування. Крім проблем із зором, дівчинці потрібен препарат для стимулювання зросту. Три ампули цих ліків коштують більше 700 доларів.