ua en ru

Боєць АТО придумав оригінальний спосіб повернення любові кримчан до України

Боєць АТО придумав оригінальний спосіб повернення любові кримчан до України Фото: Мітинг у Москві youtube.com)

Василь Коряк вважає, що жителі Криму даремно повірили кремлівській пропаганді

Учасник АТО (позивний "Дансер"), а нині співробітник Національної поліції України Василь Коряк знайшов оригінальний спосіб, як повернути кримчанам любов до України. На його думку, для цього буде достатньо підвищити пенсію на десять гривень.

"Так вийшло, що ми до всіх цих подій багато відпочивали в Криму, регулярно туди їздили, любили той клімат, їздили туди з родиною, з бабусями, відправляли дітей наших і просто бачили, як там ставляться до росіян. Туди приїжджали ці сибірські нафтовики, смітили грошима. І у недалеких місцевих людей складалося враження, що вся Росія дуже багата, дуже успішна і там грошей кури не клюють. Тому, коли їм запропонували приєднатися, вони радісно побігли в той бік... І злегка прогадали..." – сказав "Дансер" в інтерв'ю Апострофу.

Коли ж Україна поверне собі анексований Крим, відновити симпатії його мешканців буде просто – треба тільки підвищити їм пенсії на десять гривень порівняно з тими, що були у них при Росії. І вже через півроку вони будуть говорити "Слава Україні" і портрети Бандери розвішувати по своїх домівках".

Разом з тим сам правоохоронець визнає, що відчуває неприязнь до людей, які так легко повелися на чужу пропаганду.

"Люди, які себе негарно повели один раз, наступного разу теж підведуть", - висловив він особисту думку.

А тим часом журналісти разповіли, як дочка Путіна заробила на окупованому Криму.