Більше шансу не було: подробиці про останні дні Януковича в Україні

Більше шансу не було: подробиці про останні дні Януковича в Україні
Фото: Річниця розстрілів на Майдані (колаж РБК-Україна)

Волонтер згадав, чи можливі були перевибори президента під час Майдану

У річницю розстрілів на Майдані 2014 року ряд людей висловили скептичну думку про те, що Януковичу можна було “досидіти” свій президентський термін до кінця, й тоді б Росія навряд чи анексувала Крим чи вторглася на Донбас. Проте активний учасник Майдану, кардіохірург і волонтер Назар Озерянський впевнений: оголосити перевибори вже тепер екс-президенту і втікачу ніхто не забороняв.

Про це він розповів у коментарі для Styler.

“Йому нічого не забороняли. Активісти просто транслювали свою позицію. В період його президентства вже все дійшло до такої критичної точки, що на бізнес масово наїжджали, навіть людей вбивали. Ми як громадяни цієї держави маємо право висловити свою позицію”, - каже волонтер.

За його словами, Янукович міг піти у відставку і оголосити перевибори, як робили у критичних ситуаціях лідери інших держав.

“Те, що було в Україні тоді, було несумісним із комфортним життям у себе вдома, у своїй країні. Більшість з нас, моїх друзів, вже майже домовилися виїжджати з країни, щоб працювати за кордоном у більш сприятливих умовах. Не хотілося втрачати тут свій особистий час, поки цей бандит досидить термін і щось там доробить", - згадує він.

За його словами, тоді про це на Майдані ніхто не думав. Скоріше на Майдані всі були впевнені, що він навпаки почне викручувати гайки і почне на всіх тиснути ще більше, ніж тиснув до того. Більше шансів для цього не буде, щоб висловити свій протест, висловити свою думку у своїй же країні”, - підкреслює він.

Радикальне хірургічне лікування суспільства – саме так описує ідею Майдану кардіохірург, активний учасник протестів Революції Гідності.

Раніше ми писали про те, як лікарі проводять обстеження пацієнтів прямо біля лінії фронту на Донбасі.

Відео: День Гідності та Свободи (video.rbc.ua)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся