ru ua

Будьте обережні: астролог попередив про небезпеку, що насувається

Будьте обережні: астролог попередив про небезпеку, що насувається Колаж РБК-Україна

В період з 1 по 3 лютого краще скасувати операції

Відомий астролог радить бути обережними у перші три дні лютого і попереджає про небезпеку, що насувається. Свої прогнози Влад Росс розповів виданню "Главред".

"В період з 1 по 3 лютого Місяць буде у з'єднанні з Сатурном і Плутоном. Це будуть важкі дні, пов'язані з катастрофами та аваріями, тому краще скасувати поїздки, особливо далекі. Велика небезпека нещасних випадків ДТП, особливо на спусках доріг", - зазначив він.

В цей період краще скасувати операції, якщо вони були заплановані, і перенести на більш сприятливі дати. Є й переваги: в ці дні можна сміливо вирішувати фінансові питання.

"Поки Меркурій буде знаходитися у Водолії, тобто з 1 по 10 лютого, фінансові справи увінчаються успіхом, тому варто активніше за них братися, організовувати бізнес-проекти, здійснювати операції, пов'язані з грошима", - повідомив експерт.

До речі, експерт назвала кращі та найгірші дні у лютому для початку програми по схудненню і занять спортом. Фахівець також зазначила, що в певні дні бажаючим піти в спортзал потрібна буде додаткова мотивація, адже лінь в цей період буде долати сильніше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, що астролог розповів, якими неприємностями може обернутися другий зимовий місяць для деяких знаків зодіаку.

Раніше ми писали про те, що астролог пояснив, чому потрібно змінити український прапор і чим це може допомогти країні.