ua en ru

В Черкаській області загиблого героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність"

В Черкаській області загиблого героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність" Колаж РБК-Україна

Нагороду було передано матері загиблого героя

В Уманському районі Черкаської області нагородили (посмертно) загиблого героя АТО Віталія Звездогляда. Про це передає прес-служба Уманської РДА.

Нагороду було передано матері загиблого героя, яка проживає у селі Косенівка Уманського району.

"Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку" нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно) Звездогляд Віталій Вікторович – старший солдат", - сказано в повідомленні.

В Черкаській області загиблого героя АТО посмертно нагородили орденом "За мужність"

24-річний Віталій Звездогляд загинув 10 червня 2017 року під час ворожого обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області. Протягом 2010-2011 років служив в Збройних Силах України. 2014 року вступив на контрактну службу до військової частини А1588 с. Розсішки. Згодом Віталія забрали служити у зону проведення антитерористичної операції. Він воював у складі 10 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Нагадаємо, що Петро Порошенко присвоїв звання Героя України учаснику АТО, капітану Євгену Лоскуту посмертно. Нагороду загиблого Лоскута отримував його маленький син Тарас і дружина Ксенія. Маленький хлопчик не зміг стримати сліз, отримуючи з рук президента високу нагороду.

Раніше в мережі розповіли зворушливу історію про 77-річного бійця АТО. Боєць служив поблизу Донецького аеропорту, Старогнатівки, тепер – в Авдіївці.