ua en ru

Чорна смуга: знаки Зодіаку, яким не поталанить навесні

Чорна смуга: знаки Зодіаку, яким не поталанить навесні Ілюстративне фото (pix-feed.com)

Гороскоп фортуни на весну 2019 визначив аутсайдерів

Гороскоп удачі на весну 2019 розказуав везунчикам про прихильність зірок, але також існує і зворотна сторона вдачі - простіше кажучи "непруха", яка за розрахунками астрологів може слідувати тінню за представниками деяких знаків Зодіаку в цей період. Звичайно, кожен сам є ковалем свого щастя, але багато залежить і від фарту. А цей "харизматичний пан" здатний відвертатися у найвідповідальніший момент, іноді і на місяці.

Для того, щоб не оступитися в довгострокових бізнес-проектах і не приймати на авось доленосні рішення, народжених під сузір'ями Рака, Терезів та Козерога астрологи закликають до пильності цієї весни.

Раки

Представникам цього знаку Зодіаку краще сконцентруватися на збереженні фінансової і кар'єрних ситуації та намагатися утримати її в стабільному стані, в іншому випадку кардинальні рішення можуть дорого вам обійтися. У цей період поспіх на роботі і прагнення до професійного зростання здатні підштовхнути до необдуманих висновків. Не соромтеся радитись з близькими людьми в складних питаннях, будьте гнучкими. Напочатку квітня є ймовірність великих витрат для вашого бюджету, але вони зміняться і доходами незабаром.

В особистому плані теж прогнозуються деякі складнощі і висока ймовірність конфліктів із коханими - якщо забудете принцип "поганий мир краще за добру сварку". Навесні Ракам краще не замикатися в своєму панцирі, а відкривати серце коханим і не плодити недосказанність, що тільки охолодить відносини.

Терези

Виваженість завжди була вашою сильною стороною, і навесні 2019 року дуже доречно не забувати про це під час спілкування з керівником та колегами на роботі. В іншому випадку існує вірогідність круто сісти в калюжу, якщо раптові емоції візьмуть верх над розсудливістю та прорвуться назовні. В цей не яскравий період для удачі вам буде складно своєчасно прийняти необхідні заходи для "мирової". Доводити свою правоту і компетентність краще показниками, а не словами. У травні у Терезів можуть бути поїздки, в яких фарт буде чергуватися з невдачею, але в підсумку ваша розсудливість дозволить уникнути втрат для бюджету і нервів.

На особистому фронті можуть виникати інтриги і конфліктні ситуації. Навесні краще усіма засобами уникати сварок у сімейних питаннях і спокійно сприймати можливу критику близьких людей - краще мотайте на вус і прислухайтеся до думки інших.

Чорна смуга: знаки Зодіаку, яким не поталанить навесні

Ілюстративне фото (pixabay)

Козероги

Багатьом представникам цього знаку Зодіаку доведеться визнати, що заплановане на весну 2019 буде реалізовуватися значно повільніше, ніж хотілося. У бізнесі реорганізація спричинить за собою турботи і нові клопоти, для розрулювання яких також будуть потрібні додаткові час і зусилля. Ваша працездатність буде піддаватися додатковим тестам, але це також зміцнить характер і волю. Уникайте непередбачених витрат - закрити фінансові дірки від них може вийти не скоро.

У любовній сфері ви можете стати об'єктом чиєїсь сторонньої уваги, але астрологи попереджають - не завжди позитивної. Остерігайтеся наклепу на свою адресу та пліток. Найскладнішим місяцем стане березень, але в квітні і травні фортуна буде для Козерогів більш прихильною.

Нагадаємо, раніше ми публікували любовний гороскоп на березень 2019, який рекомендує деяким знакам Зодіаку бути обережніше в амурних питаннях.

Також повідомлялося, що астрологи докладно розповіли про кращих коханок по знаку Зодіаку.