ua en ru

Ви що, безсмертні? Водій маршрутки вигнав дитину через 25 копійок

Ви що, безсмертні? Водій маршрутки вигнав дитину через 25 копійок Колаж РБК-Україна

Дівчинка дала водію п'ять гривень і пообіцяла, що копійки принесе бабуся на кінцеву

У Дніпрі водій маршрутки виставив з транспорту дитину за те, що їй не вистачало на проїзд на 25 копійок. Про це розповіла мама дівчинки Анна Снєжкова в співтоваристві "Диевске питання" в соціальній мережі Facebook.

Снєжкова повідомила, що з її 8-річною дочкою стався неприємний інцидент, коли вона поверталася додому з малювання. Дівчинка сіла в маршрутку №108, простягла водієві 5 гривень і показала посвідчення. Також вона повідомила, що втратила 25 копійок і на повну оплату у неї не вистачає. Водій висадив дівчинку, і вона спробувала сісти в наступну маршрутку. Водію іншого автобуса, вона сказала, що бабусі донесе відсутні копійки на кінцеву зупинку. Але і цей водій вигнав дитину з салону.

"Я звичайно розумію, що ми як батьки винні, що не дали дитині додаткових грошей, але у всіх буваю форс-мажорні ситуації. Так от хочу запитати. Водії маршруту №108, що ви безсмертні? Ви думаєте, що вам все можна? Невже без 25 копійок вам складно було підвезти дитину?" – написала обурена жінка.

Вона повідомила, що про даний інцидент вже проінформували адміністрацію і зараз тримають ситуацію на контролі. Також вона додала, що на цьому маршруті регулярно бували ситуації, коли дітям просто не давали здачу з великих купюр.

В коментарях місцеві жителі були обурені цією ситуацією і зазначили, що на цьому маршруті найгрубіші водії, які хамлять всім підряд.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Києвом маршрутник по-звірячому побив пасажира.

А також розповідали про те, що у Львові маршрутник жорстко обматюкав пільговиків.