ua en ru

"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)

"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео) Фото: Артем Віндюк (facebook_com_Ковельський_центр_допомоги)

Боєць перебував у полоні терористів з січня минулого року

Боєць Артем Віндюк, якого 27 грудня звільнили з полону бойовиків, подякував землякам-волинянам за підтримку. Про це повідомила волонтер Наталія Попова на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши фото і відео зустрічі героя.

"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)

Фото: Зустріч героя (facebook.com/НаталіяПопова)

"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)

Фото: Зустріч героя (facebook.com/НаталіяПопова)

"Дорогі мої волиняни, хочу вам сказати, аби не потрапляли туди, куди потрапив я. Такого я не побажаю навіть ворогу. Я дякую усім волонтерам, усій Волині за те, що підтримували. Найбільше я вдячний родині за моральну підтримку", - говорить Артем.

"Навіть ворогу такого не побажаю": волинянин емоційно подякував за звільнення з полону (фото, відео)

Скріншот поста (facebook.com/НаталіяПопова)

Військового з Ковеля Волинської області з січня минулого року бойовики утримували в полоні у Луганську.

Раніше волинянин вважався безвісти зниклим, однак згодом його включили до переліку тих, хто знайшовся.

Опубліковано Наталією Поповою 27 грудня 2017 р.

Нагадаємо, що Олексій Кириченко, який брав участь у боях за Савур-Могилу в Донецькій області і був захоплений бойовиками в вересні 2014 року, подякував усім, хто доклав свої зусилля для звільнення українських заручників. Звільнений боєць розповів, як українці зуміли вижити в полоні.