ua en ru

Жорстоке вбивство у Павлограді: до розслідування справи підключилися слідчі Нацполіції

Жорстоке вбивство у Павлограді: до розслідування справи підключилися слідчі Нацполіції Валентин Земцов/ Кадр з відео YouTube-каналу ТСН

З 19-го березня підозрюваний перебуває у СІЗО

Прокуратура Дніпропетровської області через широкий резонанс кримінальної справи за фактом вбивства школярем сім'ї в Павлограді підключила до розслідування слідче управління ГУ Національної поліції області. Ця інформація була опублікована на сайті прокуратури.

У відомстві зазначили, що у цій справі опитано понад 60-ти свідків, вилучено чимало речових доказів, а також призначено 13 судових експертиз.

Мова йде про подвійне жорстоке вбивство, яке скоїв 18-річний юнак Валентин Земцов в ніч з 10 на 11 березня 2018 року в Павлограді. Він прийшов в будинок своїх сусідів і ножем, який мав при собі, убив господаря будинку – 29-річного чоловіка і чотирирічну дитину, а також наніс ножові поранення вагітній жінці.

Захист 18-річного злочинця стверджує, що розправа над чотирирічною дитиною та її батьком, а також ножові поранення, що були завдані жінці на 33 тижні вагітності, були самозахистом.

В інтерв'ю на телеканалі СТБ батько Валентина розповів історію подій, яка суперечить словами адвоката хлопчика.

Чоловік зізнався, що помічав дивацтва в поведінці сина. Хлопець скаржився татові, що бачить якісь сутності або тіні, а одного разу він зайшов до нього в кімнату і став свідком того, як Валентин говорить зі стіною. Також отець розповів: про те, що трапилося в ніч на 11 березня син не пам'ятає, і навіть не в змозі повірити, що це справа його рук.

Сестра хлопця пов'язує дії свого брата з наркоманією. Хоча, за її словами, головна проблема в батька, який покриває всі провини сина. На програмі були присутні свідки, які звинуватили Валентина Земцова в сексуальному зґвалтуванні 7-річного хлопчика і у знущаннях над іншими дітьми.

З 19-го березня підозрюваний перебуває в СІЗО і буде перебувати під вартою протягом 60 днів без права внесення застави.

Нагадаємо, що нещодавно юрист спрогнозував самосуд над школярем-маніяком.