ua en ru

День Гідності та Свободи: заходи в Києві

День Гідності та Свободи: заходи в Києві Фото: День Гідності та Свободи в Києві (РБК-Укрїна)

Повний перелік заходів, які заплановані в столиці на 21 листопада

21 листопада відзначається одне з найбільш значущих свят в історії незалежної України - День Гідності та Свободи 2017. Заходи в Києві до четвертої річниці Революції Гідності пройдуть традиційно на Майдані а також на інших столичних майданчиках. Повна афіша запланованих мітингів, акцій і концертів у нас на Styler.

День Гідності та Свободи в Києві на Майдані

Рівно чотири роки тому, 21 листопада 2013 року, на головній площі Києва почали з'являтися перші намети протестуючих, після того як чинний на той момент уряд прийняв рішення призупинити процес євроінтеграції України. Події Євромайдану 2013-2014 рр. довели прагнення українців до демократії і отримали назву Революції Гідності, а 13 листопада 2014 року президентом Петром Порошенко був підписаний указ про встановлення нового свята на честь тих подій, яке відзначається 21 листопада. Мітинги і акції на День Гідності і Свободи щорічно проходять саме на Майдані Незалежності.

Вшанувати пам'ять загиблих активістів Євромайдану і відзначити четверту річницю Революції Гідності 21 листопада пропонують організатори молодіжної ходи, яка почнеться о 10:00. На алеї Героїв Небесної Сотні відбудеться покладання квітів та запалення свічок пам'яті.

Поминальний молебень почнеться об 11:00 21 листопадаФото: Поминальний молебень почнеться об 11:00 21 листопада (facebook.com/ig.maidan)

З ініціативи громадського об'єднання "Родина Героїв Небесної Сотні" з 11:00 до 12:00 21 листопада в Каплиці на алеї Героїв Небесної Сотні пройде поминальний молебень за загиблими під час Революції Гідності.

У стели на Майдані Незалежності о 12:00 відкриється виставка Українського інституту національної пам'яті під назвою "Майдан: ландшафти пам'яті". На величезних металевих планшетах буде відображена ​​вся історія Революції Гідності. Фото і розповіді активістів нагадають про події 2013-2014 рр. Також на виставці будуть представлені планшети, що дозволять дізнатися, як просувається створення музейно-меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності.

виставка "Майдан: ландшафти пам'яті"Фото: Виставка "Майдан: ландшафти пам'яті"(facebook.com/maidanmuseum.org)

Масові заходи розпочнуться на Майдані о 17:00 21 листопада. На цей час анонсована громадська акція "Добровольчого руху ОУН" в пам'ять про події Помаранчевої революції і Євромайдану. Учасники, серед яких активісти Революції Гідності, родичі постраждалих, ветерани АТО, зберуться на мітинг на головній площі країни і встановлять намети.

Ще один мітинг на Майдані пройде з ініціативи громадського руху "Новий вогонь". Організатори запрошують всіх бажаючих зібратися о 19:00 у квіткового годинника, щоб згадати трагічні події листопада 2013 року.

Заходи на Майдані 21 листопадаФото: Заходи на Майдані 21 листопада (facebook.com/0newfire)

День Гідності та Свободи 2017: концерти до свята

У Міжнародному центрі культури і мистецтв (колиш. Жовтневий палац) 21 листопада заплановано кілька музичних заходів. О 16:00 розпочнеться концерт "Космос очей Майдану", в рамках якого виступлять Львівська державна чоловіча хорова капела "Дударик" а також Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр. У другому відділенні вечора запланована музична вистава "РЕМІНІСЦЕНЦІЇ.UA" львівського балету "Життя".

Заходи Міжнародному центрі культури і мистецтв 21 листопада

Фото: Заходи Міжнародному центрі культури і мистецтв 21 листопада (facebook.com/Blahodiynyy.fond.Maydan.Hidnosti)