День Гідності та Свободи: заходи в Києві

STYLERLIFE        20.11.2016 - 10:00
Фото: День Гідності та Свободи в Києві на Майдані (voanews.com)
Фото: День Гідності та Свободи в Києві на Майдані (voanews.com)

Повний перелік заходів, які заплановані в столиці на 21 листопада

21 листопада відзначається одне з найбільш значущих свят в історії незалежної України - День Гідності та Свободи 2016. Заходи в Києві до третьої річниці Революції Гідності пройдуть традиційно на Майдані, а також в музеях і на інших столичних майданчиках. Повна афіша запланованих мітингів, акцій і концертів у нас на Styler.

День гідності і свободи в Києві на Майдані

Рівно три роки тому, 21 листопада 2013 року, на головній площі Києва почали з'являтися перші намети протестуючих, після того як чинний на той момент уряд прийняв рішення призупинити процес євроінтеграції України. Події Євромайдану 2013-2014 рр. довели прагнення українців до демократії і отримали назву Революції Гідності, а 13 листопада 2014 року президентом Петром Порошенко був підписаний указ про встановлення нового свята на честь тих подій, яке відзначається 21 листопада. Мітинг і акції на День Гідності і Свободи щорічно проходять саме на Майдані Незалежності.

Вшанувати пам'ять загиблих актівістів Євромайдану і відзначити третю річницю Революції Гідності пропонують організатори мітингу-віче який почнеться на Майдані о 17:00 21 листопада.

Заходи на Майдані 21 листопада

Фото: Заходи на Майдані 21 листопада (facebook.com)

На День Гідності і Свободи 2016 Києві також відбудеться Марш Революції. Початок заходу о 19:00.

Марш Революції на Майдані 21 листопадаФото: Марш Революції на Майдані 21 листопада (facebook.com)

Добровольчий рух ОУН в День Гідності та Свободи на Майдані готовий зібрати мітинг на 100 тисяч чоловік. Таку заяву зробили керівники організації на прес-конференції, повідомляється на сторінці спільноти в Facebook.

Арт-простір "Остання барикада" (біля Лядських воріт на Майдані) запрошує 21 листопада в 18:30 на концертно-поетичний вечір "Я є народ", присвячений святу. Тут виступлять київська рок-група "Біллі Мілліган бенд", прозвучить жива музика рояля, скрипки, перкусії, гітари у виконанні українських музикантів, свої вірші прочитають поети Дмитро Лазуткін, Ігор Остапенко. Влад Лоза, Таня-Марія Литвинюк та ін.

В "Останній барикаді" 21 листопада відбудеться концерт

Фото: В "Останній барикаді" 21 листопада відбудеться концерт (facebook.com)

Спеціальний гість вечора - кримськотатарська співачка Ленара Османова. Побробності та замовлення квитків на сторінці заходу в Facebook.

День гідності і свободи 2016: заходи в музеях столиці

Музей літератури

Національний музей літератури (вул. Б. Хмельницького, 11) в День Гідності і Свободи проведе літературну акцію "Майдан нашого духу". Участь в ній візьмуть активісти, які одними з перших вийшли на акції протесту в 2013 році, а також письменники (М.Сідоржевскій, В.Шовкошитний, С.Чернілевскій, Б.Гуменюк, О.Дерманскій, З.Паламарчук і ін.), художники (В. Корчинський, В.Слепченко, М.Соченко).

День Гідності  та Свободи - заходи в музеї літератури

Фото: День Гідності  та Свободи - заходи в музеї літератури (museumlit.org.ua)

У програмі заходу також виступ груп Kozak System і "Тінь сонця". Окрім цього, увечері 21 листопада запланований показ фільму "Майдан.Невидане".

 

Під час літературно-мистецької акції до дня Гідності і Свободи «Майдан нашого духу» буде презентований унікальний фільм ...

Опубліковано Національний музей літератури України 18 листопад 2016 р.

 

Музей "Київська фортеця"

На День Гідності та Свободи заходи відбудуться і в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" (вул. Госпітальна, 24-А). Тут з 17 по 28 листопада пройде фотовиставка "Майдан - міцність духу". На роботах художників Ігоря Бабія, Івана Лисюка та Сергія Аніськова зображена вся хронологія подій Євромайдану 2013 року.

Український дім

О 16:00 21 листопада в Українському домі запланована презентація виставки "Відважні: наші герої". Це шість модулів, кожен з яких відображає певну революційну епоху в історії України: від початку ХХ століття до наших днів.

День Гідності та Свободи 2016 Києві в Українському доміФото: День Гідності та Свободи 2016 Києві в Українському домі (icc-kiev.gov.ua)

О 16:40 в рамках заходу розпочнеться показ документального фільму "Кордон", а о 18:00 - презентація книги "Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах" і літературні виступи "Усні історії Майдану".

"Мистецький арсенал"

"Мистецький арсенал" (вул. Лаврська, 10) до Дня Гідності та Свободи готує проект "Арсенал Свободи", в рамках якого буде показана п'єса "Ми, Майдан".  Історики, політики, письменники з 19 по 27 листопада візьмуть участь в дискусії "Еволюція опору: ретроспектива". Також представники "Мистецького сотні" проведуть майстер-класи з малювання.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top