День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)
Фото: Прапор України (РБК-Україна)

Довжина прапора сягнула понад кілометр

У День Соборності України 22 січня 2018 року у Києві на Хрещатику розгорнули найдовший прапор України. Styler сфотографував патріотичний стяг.

Довжина прапора - понад 1 кілометр. Стяг створювався казначеями з усіх регіонів в рамках всеукраїнської акції "Об’єднаймо Україну!".

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)

Фото: Прапор України (РБК-Україна)

До розгортання стягу було залучено більше 700 осіб, серед яких голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства.

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)

Фото: Найдовший прапор (РБК-Україна)

Масовий захід розпочався об 11.00. Стяг був розтягнутий з Європейської площі до кінця вулиці Хрещатик.

На прапорі представлені всі території нашої країни.

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)
 

Фото: Прапор (РБК-Україна)

За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту "Книга рекордів України", акція потрапить до української "Книги рекордів" у категорії "Масові заходи, розміри".

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)
 

Фото: Прапор (РБК-Україна)

Варто відзначити, що всеукраїнська акція "Об’єднаймо Україну!" має завершитися з’єднанням двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор.

День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)День Соборності: у Києві розгорнули найдовший прапор України (фоторепортаж)
 

Фото: Прапор (РБК-Україна)

Метою Всеукраїнської казначейської акції "Об’єднаймо Україну!" та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

Акцію розпочали до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України в Станиці Луганській. 23 серпня 2017 року Тетяна Слюз привезла на схід жовто-блакитне полотно з написом "Державна казначейська служба України", до якого казначеї Луганської і Донецької області приєднали свої частини прапорів.

З серпня 2017 року до січня 2018 року загальне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону і доповнювалась прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч.

До речі, на День Соборності українці створили "живий ланцюг" і розгорнули національний прапор.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся