ru ua

Деструктивна діяльність: стало відомо про плани окупантів на Донбасі

Деструктивна діяльність: стало відомо про плани окупантів на Донбасі Колаж РБК-Україна

Деструктивна діяльність окупантів спрямована на промисловість і підприємства оборонно-промислового комплексу

На окупованому Донбасі влада самопроголошеної "ДНР" продовжує проводити деструктивну діяльність, яка спрямована на знищення промисловості. Про це заявив нардеп і лідер групи "Інформаційне опір" (ІС) Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, також піддаються знищенню підприємства оборонно-промислового комплексу.

Останнім прикладом такої деструктивної діяльності стало обвалення стін цеху машинобудівного заводу в Горлівці, де під завалми загинула одна людина.

Крім того, за даними групи ІС, з жовтня 2018 року представники "Державної інноваційної компанії ДНР" ("ГІК ДНР") остаточно закрили колишній ДАХК "Топаз", звільнивши всіх співробітників, які працювали за договорами з "ГІК ДНР". Крім того, все його майно протягом декількох років вивозили в РФ.

За словами Тымчука, окупанти готують остаточну ліквідацію підприємства. Вони також намагаються знищити докази розкрадання коштів і фондів, а також приховати несанкціоноване використання виробничих потужностей.

Встановлено, що цінне промислове обладнання з підприємства, технічна документація і вироби в червні-серпні 2014 року вивозилися на територію РФ за допомогою транспортних засобів російських "гуманітарних конвоїв".

Він також зазначив, що з серпня 2014 року територію заводу використовували для розміщення військової техніки та особового складу незаконних збройних формувань збройних сил РФ.

Нагадаємо, що доба на Донбасі обійшлися без втрат серед бійців ВСУ. При цьому бойовики п'ять разів порушили режим припинення вогню.

Раніше повідомлялося, що Павло Клімкін підніме питання надання допомоги Донбасу на засіданні ради міністрів закордонних справ країн ЄС.