ru ua

Ці діти заробляють за місяць більше, ніж ти за все життя: 5 блогерів-багатіїв з України

Ці діти заробляють за місяць більше, ніж ти за все життя: 5 блогерів-багатіїв з України Колаж РБК-Україна
Автор:

Поки ви сидите в офісах, ці юні блогери вже оперують величезними сумами грошей

Маленькі українці активно освоюють YouTube, що допомагає їм непогано заробляти. Ви здивуєтеся, але деякі діти у свої п'ять років мають дохід у кілька тисяч доларів!

Styler вирішив познайомити вас з дітьми-блогерами з України, які здатні дати фору навіть багатьом топ-менеджерам. І не кивайте на те, що дітям допомагають їхні батьки.

Мister Max

Такий маленький, але вже містер! Цей маленький одесит робить огляди різних дитячих іграшок, кіндер-сюрпризів, товарів для дітей тощо. Також є відео, на яких зображений Макс у різних розважальних центрах, дитячих закладах, магазинах, на атракціонах. Допомагають йому в цьому мама Оксана і тато Андрій.

У Макса понад 5 млн підписників, а кількість переглядів його відеороликів перевалила за п'ять мільярдів!

Щоб ви розуміли, всі кліпи "Океану Ельзи" за майже дев'ять років подивилися 115 млн разів. Більш того, навіть поп-діву Мадонну на YouTube дивляться не так активно, як Макса!

Відео з YouTube/Mister Max

Тепер до фінансової складової. Відеоролики Містера Макса приносять чималий дохід сім'ї. За підрахунками, проведеними експертами, хлопчик отримує близько 500 доларів... в день! Таким чином, щомісячний дохід Макса становить мінімум 15 тис. доларів. Не погано, правда?

Відео з YouTube/Mister Max

Miss Katy

Катя - молодша сестра містера Макса. І вона навіть ще більш популярна за свого родича. Що вона робить? Ну, наприклад, готує гамбургери з пластиліну... І подібні відео маленької одеситки сподобалися п'яти мільярдам людей.

Відео з YouTube/Miss Katy

Якщо підрахувати, то дохід малятка приблизно такий же, як і у її брата. Тобто, сім'я Каті і Максима заробляє близько тисячі доларів в день. А скільки заробляєте ви?..

Kids Roma Show і Kids Diana Show

І знову брат і сестра. Батьки Роми і Діани створили обидва канали в 2015 році, і за два роки канали малюків змогли досягти вражаючих результатів.

Кількість підписників маленької Діани на сьогоднішній день становить майже чотири мільйони осіб. Погодьтеся, непоганий результат, враховуючи те, що каналу немає навіть трьох років!

Відео з YouTube/ Kids Diana Show

Старший брат також не відстає від своєї сестрички і має армію прихильників в кількості 3,6 млн. Щоправда, кількість переглядів каналу Роми набагато менше, ніж у дівчинки. На цілих 300 млн. Але в контексті того, що ролики Діани переглянуло вже більше одного мільярда людей – ці цифри здаються, м'яко кажучи, незначними.

Відео з YouTube/ Kids Roma Show

Про фінанси. Згідно аналізу SeeZisLab, дохід обох каналів склав майже 1,5 млн доларів (за два з половиною роки). Тобто, в місяць родина Діани і Роми поповнює свої гаманці на +- 50 тис. доларів.

Зазначимо, що українці вже обзавелися нерухомістю в США.

Відео з YouTube/ Kids Diana Show

Nikol CrazyFamily

Цей канал веде чарівна дівчинка Ніколь Роговцева. Правда, в її відео бере участь не тільки вона, але і родичі маленької українки (сім'я з Донецька, зараз, судячи з усього, живе в Лос-Анджелесі).

Відео з YouTube/Nikol CrazyFamily

На каналі Nikol CrazyFamily можна побачити, як огляди новинок ринку іграшок, так і незвичайні пригоди всього сімейства.

Окремий напрям каналу – влоги, де показана звичайне життя дівчинки.

Відео з YouTube/Nikol CrazyFamily

На канал дівчинки підписано майже 2,5 млн користувачів. А всього відео Ніколь вже переглянули 747 млн людей зі всього світу. Такі результати дозволяють заробляти дівчинці близько 20 тис. доларів на місяць.

Для порівняння

Нещодавно в мережі розлетілася новина про те, що огляди іграшок зробили мільйонера з шестирічного хлопчика. Маленький Райан став одним з найбільш високооплачуваних блогерів - за рік він заробив 11 млн доларів.

Відео з YouTube/Ryan ToysReview

Постскриптум

Справедливості заради варто зауважити: до дітей-блогерів ставляться по-різному. Хтось захоплюється юними зірками мережі, а хтось упевнений, що хлопців позбавляють нормального дитинства. Наприклад, ось один з коментарів під відео, який залишив пан Андрій.

"По-перше. Я не розумію сенсу в цих відео, хіба що повихвалятися. Ну показали, що ви такі багаті, так це ще й на 4 відео в тиждень розтягується. По-друге, дітей просто балують, купуючи їм різні, іграшки, цукерки і т. д. Про здоров'я дітей і про величезну кількість солодкого, що з'їдається в день, я вже не казатиму. Взагалі не зрозуміло, як батьки таке допускати можуть... По-третє, я можу вам назвати справжніх зірок YouTube [тут коментатор перераховує імена популярних блогерів-не дітей], вони заробляли перегляди і підписників своєю працею і одержують за це гроші. Ясна річ, вони ж дійсно стараються, ось їх знають і дивляться багато, вони зірки, І, до того ж, у них дійсно розважальний, пізнавальний і цікавий контент на каналі, підписатися не шкода, а тут... Ніяка він [Мister Max] не зірка YouTube, своєю працею він нічого ще не заробив, тому що дитина ще, тому пишатися тут нічим. По-четверте, діти, як було сказано вище, ще й приклад з таких розпещених дітей беруть і починають вередувати, тому що теж хочуть стільки всього отримувати, ну а хто не хоче-то? Просто, у когось можливості і гроші є отримати цю річ, а у когось немає", - вважає Андрій.

А як ви ставитеся до дітей-блогерів? Залишайте свої коментарі на сторінці Styler у Facebook.