ru ua

Смерть дівчинки на уроці: всі подробиці жахливої трагедії під Дніпром

Смерть дівчинки на уроці: всі подробиці жахливої трагедії під Дніпром Колаж РБК-Україна

Заняття в центрі тимчасово скасовані

Відео: (YouTube/5 канал)

26 січня у Центрі позашкільної та дошкільної роботи в Кам'янську на уроці хореографії померла 9-річна дівчинка. Причину і подробиці інциденту розповів 5 канал.

Виявляється, Ліана до цього 4 роки займалася танцями в даному закладі. Директор центру Олена Гунько каже, що у них була довідка про стан здоров'я дівчинки, де було сказано, що проблеми зі здоров'ям відсутні.

Керівник школи підтверджує, що на обліку у фахівців дівчинка не стояла, у неї була основна група фізкультури і від занять потреби звільняти її не було.

"Були тренувальні вправи. 20 хвилин діти займалися. Через 20 хвилин була перерва, щоб вони переходили до нових вправ і в цей момент дівчинка підняла руку вгору, почала падати і втрачати свідомість", - прокоментувала директор центру Олена Гунько.

Викладач намагалася привести Ліану в почуття, проте все марно. Постраждала померла до приїзду лікарів, не доживши кілька днів до свого 10-річчя. Заняття в центрі тимчасово скасовані.

Наголошується, що слідів пошкодження на тілі не виявили. За даними поліції, у дівчинки знайшли хворобу, яку не вдавалося виявити раніше. Розголошувати діагноз без згоди батьків поліція не може.

Нагадаємо, що під Тернополем на новорічному ранку померла дівчинка. Є відомості, що дівчинку намагалися привести до тями, проте це не дало жодних результатів і неповнолітня померла.

Ми писали, що в Україні від грипу померло немовля.

Раніше ми повідомляли, що у Львівській області у готелі отруїлися діти.