ua en ru

У "ДНР" випустили монети з портретами терористів "Гіві" і "Мотороли" (фото)

У "ДНР" випустили монети з портретами терористів "Гіві" і "Мотороли" (фото) Колаж РБК-Україна

Ці бойовики жорстоко катували та страчували українських полонених солдатів

Так званий "центральний республіканський банк" самопроголошеної "ДНР" випустив монети із зображеннями бойовиків "ДНР" Арсенія Павлова ("Моторола") та Михайла Товстих ("Гіві"), які звинувачувалися в тортури і страти українських військових. Про це повідомляють ЗМІ сепаратистів.

На аверсі монет викарбувано портрети загиблих терористів, їх імена з позивними, а також дати народження і смерті. На реверсі зображено "герб" так званої "ДНР".

У "ДНР" випустили монети з портретами терористів "Гіві" і "Мотороли" (фото)Монети із зображенням "Мотороли" та "Гіві" (24tv.ua)

Монети випустили тиражем в 1000 штук кожної. Виготовлені вони з латунного сплаву з артилерійської гільзи.

Вартість однієї монети з зображенням осіб терористів становить 800 російських рублів. Для їх придбання покупець повинен мати з собою документ, що засвідчує особу.

Обидва згаданих бойовика відзначилися жорстоким поводженням з полоненими українськими військовими, в тому числі, вони мають відношення до розстрілів полонених. Ці терористи ліквідовані, ймовірно, російськими спецслужбами в 2016 і 2017 роках.

Нагадаємо, що російський письменник Захар Прилєпін, який воює за "ДНР", заявив, що поіменно знає, хто вбив терористів Гіві і Моторолу.

Перехід Прілепіна на армійську службу пов'язують зі смертю терористів Мотороли і Гіві – Арсена Павлова і Михайла Товстих, командирів "Спарти" та "Сомалі". Однак Прилепін запевняє, що це не збігається навіть з хронології подій.

Також повідомлялося, що в четвер, 19 жовтня невідомий снайпер ліквідував терористку Анастасію Слободянюк, відому як "Білосніжка".

За даними МВС України, мешканці Кіровського Донецької області Анастасії Слободянюк було 26 років. Терористкою дівчина стала свідомо, після захоплення Слов'янська. База "Миротворця" вказує Слободянюк, як співмешканку Михайла Товстих, ватажка банди Сомалі, відомого під кличкою "Гіві".