ru ua

В "ДНР" закатували до смерті 18-річного хлопця

В "ДНР" закатували до смерті 18-річного хлопця Фото: Влад Гіневич (vk.com)

Подію намагалися замовчати

В окупованій Макіївці бойовики "ДНР" закатували до смерті 18-річного Влада Гіневича. Про це повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

"У Макіївці бойовики, які тепер називаються "поліцією ДНР", доставили в райвідділ 18-річного Влада Гіневича і закатували його до смерті. Нібито за прогули в ПТУ", - написав він.

Казанський зазначив, що спочатку подія намагалися замовчати.

"Але коли родичі та друзі убитого хлопця стали писати про те, що трапилося в соцмережах, в "МВС ДНР" визнали, що інцидент був. Але заявили, що Влад Гіневич помер сам. Випадково так співпало - прийшов в поліцію і там помер. Нічого нового, як завжди. Спасибі, що хоч бандерівцем не оголосив...", - додав журналіст.

В "ДНР" закатували до смерті 18-річного хлопця

Фото: Влад Гіневич (deniskazansky.com.ua)

Він повідомив, що покарання ніхто не поніс.

"Правди в "ДНР" рідним і близьким, зрозуміло, шукати ніде. Карати садистів ніхто не буде, тому що сам Захарченко - главсадіст. В резервації хто сильніший - той і вирішує, кому жити, а кому вмирати. Всі однаково беззахисні перед збройними відморозками - і прихильники України, і ті, хто співчуває РФ. Привід, за що побити і вбити завжди знайдеться. Влада Гіневіча ось вбили за прогули в ПТУ", - підсумував Казанський.

Повідомляється, що Влада зупинили нібито для перевірки документів. Забрали паспорт і сказали, що віддадуть, якщо він поїде в райвідділ. Хлопця звинувачували в прогулах, зберіганні наркотиків і крадіжці.

В "ДНР" закатували до смерті 18-річного хлопця

Влада забрали до відділу разом з його мамою, проте жінку залишили на вулиці, не пускаючи до сина.

Виявилося, що Владу проломили голову палицею.

В "ДНР" закатували до смерті 18-річного хлопця

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Раніше донеччанин розповів, як бойовики вербували його в розвідку "ДНР".