ua en ru

Добкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепа

Добкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепа Фото: мережа вибухнула мемами про Дмитра Добкіна (uapress.info)

Дмитро Добкін продовжує веселити своєю дивною поведінкою на робочому місці

Депутат "Опозиційного блоку" вже неодноразово привертав до себе увагу своєю дивною поведінкою під час засідань Парламенту. Чим же знову відзначився Добкін-молодший (Дмитро Добкін) в Раді? Меми, коуби, фотожаби про нардепа зібрав Styler.

Герой соцмереж Добкін: меми

Добкін в Раді вчора знову був помічений в "цікавому" стані. Спочатку він листувався з туроператором з приводу новорічного відпочинку вартістю 135 тис. євро. Потім встав з робочого місця сховався за колоною, випив води (щось запив, як припускають користувачі мережі) і повернувся назад в своє крісло вже в "астралі".

Соцмережі вибухнули мемами з невидимими "друзями" Добкіна:

Добкін в РадіФото: Добкін в Раді (facebook.com)

Соцмережі повеселила поведінка ДобкінаФото: Соцмережі повеселила поведінка Добкіна (uapress.info)

Судячи з того, що Дмитро Добкін сміявся, озирався, постійно шукав когось поглядом, в мережі його запідозрили у вживанні наркотичних речовин.

Дмитро Добкін став героєм мемівФото: Дмитро Добкін став героєм мемів (facebook.com)

Меми про те, як поводився Добкін в Раді постять і політки. Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook відреагував на поведінку Добкіна-молодшого.

Після прийому галюциногенів за колоною Верховної Ради Добкін молився і розмовляв сам з собою, - так вважають автори мемів в facebook.

Добкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепаДобкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепаДобкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепаДобкін-молодший знову в ударі: всі коуби і меми на скандального нардепа

Фото: Добкін в Раді вчора - меми з соцмереж (facebook.com)

Дмитро Добкін: коуби про нардепа

Черговий конфуз Добкіна-молодшого яскраво висміяли на сервісі відео Coub. В фантазіях користувачів нардеп курив зі Снуп Догом і танцював під запальні ритми.

Короткий музичний фільм під назвою "Купив тур і полетів" виклав на YouTube користувач "Злий одесит":

Молодший Добкін в Раді вчора - коуби з монологами з кримінальних фільмів стали дуже популярними в інтернеті за останню добу.

)