ru ua

Доброта врятує світ: вчинок кондуктора маршрутки в Києві зворушив мережу

Доброта врятує світ: вчинок кондуктора маршрутки в Києві зворушив мережу В маршрутці Києва допомогли інваліду (ілюстративне фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

У мережі небайдужого кондуктора назвали найкращим у світі

У маршрутці №51 у Києві кондуктор і водій допомогли інваліду на візку, чим розчулили весь автобус і соціальні мережі. Як розповідають очевидці, на зупинці "Вереснева" стояв інвалід (без ноги) у візку. По приїзду маршрутного автобуса персонал рейсу і один з пасажирів вийшли з транспортного засобу і допомогли завантажити коляску в автобус. Вони обрали найкраще місце для інваліда з дружиною і дуже доброчесно ставилися до пари протягом всього шляху. Про це розповідається в співтоваристві "Київ Оперативний" у Facebook.

"Зазвичай ми публікуємо тут події, а сьогодні публікуємо подяку кондуктору і водію автобусного маршруту №51. На зупинці "Вереснева" стояв інвалід (без ноги) в колясці і його дружина. Водій, побачивши це, обережно припаркував автобус строго по середній двері до людини. Кондуктор вийшов, допоміг (разом зі мною) завести інваліда, занурив коляску і вибрав найкраще місце для чоловіка та його дружини. Все це було максимально доброзичливо і ввічливо. Поцікавився, де людина виходить, і пішов проінформувати водія", - розповідає очевидець.

Доброта врятує світ: вчинок кондуктора маршрутки в Києві зворушив мережу

В маршрутці Києва допомогли інваліду (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Пасажир також додав, що був розчулений цим видовищем.

"У мене душа розгорнулася від цього видовища. Поки у нас є такі люди - ми живі!" – підсумував очевидець.

Вчинок кондуктора зворушив мережа (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Читачі спільноти також не залишилися байдужими до цієї історії.

"Від таких постів хочеться бути кращим і добрішим. Спасибі!)", "Більше б таких постів. А то добро не помічене, а щось погане завжди перше публікують", "Це найкращий кондуктор в світі))", "Молодець. Таких людей народ повинен знати!)))", "Доброта врятує світ", - пишуть у мережі.

Деякі зазначили, що давно їздять з цим кондуктором і розповіли про нього кілька цікавих фактів. Наприклад, цей кондуктор любить читати вірші пасажирам, дуже позитивний чоловік, який завжди допоможе як мамі з дитиною, так і інваліду.

"Так, цей кондуктор креативщик по життю, буває ще й вірші на ходу вигадує", "Знаємо такого кондуктора! Чудовий і веселий! І вірші, і компостер у нього заліковий))", "Це випадково не той кондуктор, який читає вірші пасажирам?))", "Я їхав з дівчиною, і він один раз до нас підійшов, а потім другий раз і читав)))) а потім ми разом з ним сміялися))) дуже позитивна людина!!! Після такого хочеться в автобусах їздити)))) розумію, що не всі такі талановиті, але хоча б почуття гумору треба мати", "О, знаю цього кондуктора і його фірмовий конюшина-компостер. Дядько просто супер. Раніше на 118 маршруті працював", "Знаю, спасибі йому величезне, багато разів допомагав заносити і виносити коляску з дитиною, працював на 118 автобусі", - розповіли в мережі.

Нагадаємо, що воїни на передовій чуттєво звернулися до коханих на 14 лютого.

Слід нагадати, що раніше маршрутник на колінах вибачався перед матір'ю загиблого бійця.