Борги українців: як колектори вибивають гроші з беззахисних людей
Колектори тероризують українців
Останнім часом українців стали часто турбувати колектори, навіть якщо вони самі ніколи не брали кредитів. Про це йдеться в сюжеті програми "Факти тижня".
Галина Тополя два роки отримує листи від різних фінустанов, які вимагають погасити борги невідомого їй чоловіка. При цьому суми боргів від кількох тисяч гривень до мільйона.
Жінка спочатку подумала, що це просто хтось помилився адресою, але листування перейшла в набридливі дзвінки. Крім того її під'їзд обклеїли листівками з погрозами. Їй постійно телефонують додому і навіть на роботу.
Батьки Галини вже два рази міняли номери своїх мобільних телефонів, але колектори їх все одно знаходять і продовжують діставати. При цьому правоохоронні органи радять звертатися до суду. Порушувати кримінальну справу відмовилися навіть коли невідомі хотіли вибити двері у квартирі.
Відео: YouTube/Факти ICTV
Таких історій стало дуже багато. Під приціл колекторів потрапляють не тільки звичайні сім'ї, але і навіть навчальні заклади. Одну київську школу колектори тероризували цілих два роки.
Директору і вчителям надходили погрози. Крім того, колектори навіть залякували учнів через те, що син однієї вчительки був винен 2600 гривень. У навчальному закладі кажуть, що шкільні телефони розривалися від дзвінків колекторів. Дзвінки навіть надходили учням, яким погрожували зґвалтуванням.
Але більше всіх постраждав директор школи Сергій Горбачов, якому погрожували зрівняти з землею школу, якщо він не погасить борг сина вчительки. При цьому, після того, як директор звернувся в поліцію, це ще більше розлютило колекторів.
Всього було 17 постраждалих, але на суд прийшов тільки один директор школи. Серед учнів було більше сміливих людей – інтереси чотирьох осіб представляють 5 адвокатів.
Варто зазначити, що підозрюваним загрожує до 12 років тюремного ув'язнення. У квітні суд продовжить своє засідання.
Нагадаємо, що колектори "поховали" дитину через борги батьків.
Раніше ми писали про те, як українців карають за борги по комуналці. При цьому українці заборгували за послуги ЖКГ 55 млрд гривень.